Žalúdočné a črevné problémy

Príspevok v téme: Žalúdočné a črevné problémy
Zaludok

Dobrý večer, mám problém so svojím žalúdkom, alebo črevami. Už TÝŽDEŇ v kuse mi v celom bruchu neustále škvrká, "bublá" a cítim sa zle. Na veľkú potrebu chodím aspoň 10x denne a robí sa mi to po celý deň i v noci. Nepomáha ani jedenie alebo diéta. Neviem čo mám s tým robiť. Poradíte mi niekto nejaký domáci recept, alebo čo si mám na to v lekárni kúpiť? A čo sa mi to vlastne deje?

RNG

Toto forum nedovoluje uvadzanie priamo znaciek a zdrojov doplnkov, povazuje sa to za nedovolenu neplatenu reklamu
Takze ma musis najst na inom fore, kde mi administrator dovoli uvadzat konkretne znacky s vysokymi obsahmi ucinnych latok a znesitelnou cenou a ich zdroje. Hladaj cez google pod mojom nickom.
Jeden zdroj je rng.jecool.net

velux

RNG ja ti aj tu chcem este raz podakovat, vela tvojich rad mi uz pomohlo. prosim mohol by si poradit aj nejake konkretne preparaty? ja sice uzivam Betain HCL (tri krat denne pred kazdym jedlom???), probiotika a enzymy jeden krat denne, ale neviem ci tie spravne. ktore su dobre a ktore menej?

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik. To musis brat na vlastnu past, lebo lekari ti z toho velmi pravdepodobne nic nepredpisu.

emalea

waw...10x na WCko a akože žiaden problém?? čo to máme za zdravotníctvo? a ešte mám otázočku...kde si mala vyrezaný absces? len pre moju úplnú predstavu...ďakujem krásne za odpoveď...

xirenka1

No dali mi duspatalin,na 2 mesiace,no problemy mam stale,zalezi aj na doktoroch,ja som nedavno bola u obvodnej lekarky a hovorila som jej ze mam zase problemy,chodim na velku aj 7_10 krat za den a mala som s toho zimnicu a bolo mi na vracanie,no na kontrolu na gastro ma neposlala,dala mi zas duspatalin zo slovami ved vies ze mas chronicky syndrom drazdiveho creva,a ze neriesi viac veci naraz na kolko som zrovna mala vyrezany absces:D

xirenka1

zaludok:ja mam podobne problemy,robili mi kolonoskopiu a tam mi zistili syndrom drazdiveho creva...takze treba ist k lekarovy,nie do lekarne