Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páčim sa mu? Povedať mu čo citim?

Príspevok v téme: Páčim sa mu? Povedať mu čo citim?
Amandavv

Môj spolužiak sa mi páči už od prvého rocnika na zakladke. Hahah lenže to poznate to bola len taká detská láska myslela som si že to vyprcha. Pravdou je že sa to so mnou ťahá už zachvilu 8 rokov. Mala som už par chalanov ale aj keď som bola s nimi nedokazala som prestať na neho myslieť proste ta láska k nemu bola silnejsia ako k tým ostatnym. A každým dňom čo som v škole s nim je to ešte silnejsie a silnejsie. Sme da sa povedať dobrí kamaráti. Viem to všetko veľmi dobre skrývať keby ste to videli ani by ste nepovedali že som do neho zalubena. Dusim to v sebe už hrozne dlhú dobu a neviem ako sa mam ďalej pohnúť ale už ma to ďalej takto nebavi. Ako mam zistiť či ma o mňa záujem? Mam mu narovinu povedať čo citim? Ja naozaj neviem.

Mame toho dosť spolocne a často sa smejeme na nejakej veci len my dvaja a druhi to nechapu. :D Vsimla som si aj to že keď sa rozpravam s inými chalanmi tak sa na mňa pozera a snahi da dostať tiež do rozhovoru. Alebo zas keď sa on rozprava s inou babou kuka sa jedným ockom na mňa. Alebo sa na seba len tak bezdovodne pozrieme a usmejeme. Je toho viac ale podľa mňa je to všetko len fantázia z mojej hlavy. Prosím vás poradte mi čo dalej? Ďakujem.

Agnes998

Kludne mu daj najavo ze sa ti paci. Nemusis mu hned vyznavat lasku, chod na to pomalsie, rozne "nahodne" dotyky, hlhsie pozeranie do oci a tak. Z toho co pises, je dost mozne, ze sa pacis aj ty jemu, mozno je ale plachejsi a boji sa odmietnutia tak ti nic otvorene nepovie. Sama pises, ze sa to snazis nedavat najavo, tak ma asi pocit, ze nemas zaujem a zeby sa len ztrapnil. Zacni to davat najavo a uvidis kam sa to pohne. Z dobrych kamaratstiev byvaju dobre vztahy.