Tehotenstvo alebo len strach?

Príspevok v téme: Tehotenstvo alebo len strach?
vevuska257

Zdravim:)
No ja mam taky problem ze ma zacne nieco boliet a hned sa zlaknem ze mi nieco je..a tak mam taky problem teraz ze neviem ci to aj niekto ma alebo co ale ja ked priberiem do brucha tak mi neovisa tukom ale sa zaobli pretoze viac tuku mi ide do zadku a do brucho pribrat je problem..no pribrala som a neviem zacala som si nahovarat jak som tehotna..mavam velmi slabu menstruaciu a kratku dost stresujem ale to odjakziva posledny tyzden mi nebolo dobre mizno koli pocasiu a a koli timu ze som mala mat..a citala som ze tehotna mozem byt aj bez pohlavneho styku a dufam ze nie som ni:D takisto si myslim ze mam nieco s vajecnikmu dost dokazov mam na to naor.slaba a kr.menstr.,nieco divne na bradavke,bolest pupku a tak..dr.nechcem ist som strachoput a mame nerada rozpravam take veci..mam 14,viem mala by som zacat si uzivat a nie mysliet na choroby snazim sa ale nejde to:(( za kazdu radu dakujem ..a neviem co mam robit s tym stresom a nahovaranim si bojim sa ze si nieco privolam

Lulu2011

smer psychiatria, alebo ZS vlastne tam este si...do nizsieho rocnika, kde sa prebralo ako sa DA otehotniet...omg :(