Odličovanie s 3D mihalnicami

Príspevok v téme: Odličovanie s 3D mihalnicami
EEEEE

Chcem si dat spravit 3d mihalnice na jednu prilezitost no baby ktore ich mate mna strasne zaujima ako sa odlicujete? lebo ja si makeup umyjem najskor takym gelovym mydlom garnier- normalne ako keby som si umyvala ruky, napenim, posucham, oplachnem. Potom si oci odlicim biodermou sensibio H2O ,no a potom uz normalnou kozmetikou mary kay dokoncim...lenze ja si oci sucham tamponom az kym nemam pocit, ze som dokonale odlicena, inak by som ani nezaspala. a aj preto chcem 3d mihalnice aby som si nejaky cas nemusela oci malovat nasledne spiralou....tak ako sa vlastne odlicujete tie ktore mate alebo ste niekedy mali 3d mihalnice? dajte nejake rady a triky ako sa setrnejsie a zaroven dobre odlicit ked uz ich budem mat:)

Jeudedames

Ahoj, najlepsie je si zadovazit bezolejovy odlicovac, ale vpoho je aj hocijaky. Oci si treba odlicit opatrne, obchadzat mihalnicky. Pri linke pouzi vatovu tycinku. Prvych 48 hod od aplikacie alebo doplneni mihalnic nesmu byt mihalnicky v styku s vodou, nakolko lepidlo tvrdne. Ja osobne lepim mihalnice, ale mala som ich aj v minulosti nalepene, ocka boli krasne zvyraznene, cize som si uz ani linku a tiene nedavala. Aaach to bol bezstarostny zivot :D ;)