Je normalny stres pred prvym sexom aj ked nemam 15?

Príspevok v téme: Je normalny stres pred prvym sexom aj ked nemam 15?
Ludvo30

Ahojte. Dufam ze pisem na spravne miesto.. ked som zacal sexualne zit v 18. mal som strach zo zlyhania. POtom sa vsak vsetko napravilo. Moj posledny vztah trval 8 rokov a ku koncu to bolo sialene obdobie a citim ze to na mne zanechalo stopy. Musim sa priznat ze medzitym som bol aj s inymi zenami ale vzdy tam bol tento strach zo zlyhania pred prvym sexom..Proste strach ze sa mi nepostavi. Po roku bez sexu, partnerky, som sa dal dokopy s holkou. Boli alebo sme (? po poslednej noci neviem) spolu skoro mesiac a parkrat sme sa snazili mat sex ale ja som proste nemohol..Mam skoro 30 rokov a nemozem povedat ze by zeny o mna nemali zaujem (nenamyslene), len akonahle sa dostaneme k prvemu sexu ja to nedavam a strasne ma to nici. Myslite si ze je to neprekonana stara zalezitost?Zijem vyse roka v zahranici a dost sa citim vnutorne v nepohode, nevyrovnany. Som vycerpany a unaveny casto. Z byvlou priatelkou (co sme boli spolu 8 rokov) sme posledne dva roky mavali sex tak raz za 3 tyzdne/mesiac. Ja som sa uz na to ani netesil a ani ona nie. Myslite ze aj toto moze nejako suviset s tym?Ja si proste neverim a aj ta sexualna tuzba nie je uplne v poriadku u mna. Ale nezmierym sa s tym ze jednoducho sex pre mna prestal byt dolezity. Ja sa necitim ani chlapom po takomto niecom a je to hrozny pocit. Rozmyslal som ci nemam nedostatok testosteronu. Rozmyslal som ze by som to pred sexom skusil prekonat s nejakou modrou tabletkou alebo niecim podobnym. Lenze teraz neviem ci este nejake niekedy bude, tak ta tabletka asi zmysel mat nebude. Najde sa tu niekto kto zdolal takyto blok v sebe? a ako to riesil. Ja rozmyslam aj nad tribulus terestris na zvysenie testosteronu. Nieco co by ma podporilo tak priebezne, nie narazovo ako modra tabletka..Snazim sa pozitivne mysliet a hlavne nemysliet na to ze by sa to nemuselo podarit ale ona sa ta myslienka vzdy nejak vynori a neviem sa jej zbavit..ja neviem..ak sa najde niekto kto ma nieco take za sebou, rad si precitam nazor alebo radu..citim sa fakt zle a hlavne ako 15 rocny..ja uz nedovolim aby mi to nicilo zivot..som na par dni na slovensku tak ak by niekto vedel poradit nejakeho fajn sexuologa v bratislavskom kraji, preco nie..vdaka vopred

Ludvo30

Caf..jasne ze mam zaujem..lebo neviem ani s kym sa o tom porozpravat..budem velmi rad,,viem ze je to v hlave ale mam pocit ze s tym sam nespravim nic..tak som chcel nejaku podporu..mozno by to boli barlicky pre moje podlomene sebavedomie v tejto oblasti..ale aspon nieco..budem rad za mail a pokec o tom..vdaka

John Spartan

Ahoj, poznam Tvoj problem. ziadne modre tabletky nepotrebujes, testosteronu mas dost. nepomoze ti ani tribullus ani nic podobne, vsetko je to v hlave, uz len pomyslenie na to ze zlyhas ti sposobi to ze skutocne zlyhas.
Predpokladam ze pri masturbacii problem nemas, vzdy ti postavi a drzi.
Typicky problem - hlavne si musis verit, nemysliet na to, ani na zlyhanie... lebo podvedomie je svina...

ak by si chcel viac o tejto teme.. mozeme mailom...odpovedaj do temy potom ti poslem moj mail.