Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké budú moje mihalnice po odobratí 3D mihalníc

Agnes989

Ja som si raz dala 3D mihalnice ale dobre to nebolo, neviem ci kvoli tomu, ze to bolo lacne, ci drahsie su lepsie. Prvy den to vyzeralo super, druhy den sa este dalo ale potom to uz bola katastrofa. Pocas spanku jak som lezala tak sa mi mihalnice vselijak vykrutili, jedna bola nahor, jedna nadol, vyzeralo to hrozne. Postupne vypadavali ale stavalo sa, ze mi vypadla umela mihlanica aj s vlastnou na ktorej bola prilepena tak potom som mala mihlanice opelichane. Radsej si to uz nedam, max. tam trvalu na riasy, s tou som bola vzdy spokojna.

EEEEE

Vcera som tu pisala temu ako sa odlicovat s 3d mihalnicami a nikto sa neozval...a ja zas vidavam pomerne vela zien co si davaju pravidelne doplnat alebo si ich daju vzdy po case na nejaku prilezitost.Je dolezite mat overenu kozmeticku a nie zvetit sa hned prvej lebo je "lacna"...a ako budu vyzerat po odobrani no pokial si to budes trhat nasilu tak strasne a ak to das dobrej kozmeticke tak sa nemusis bat ze budu znicene

Lullu9

Ahoj, tak ja Ti poviem moju skúsenosť s 3D mihalnicami. Dávala som si ich robiť v BA na Zahradníckej a bola to hrôza, tá ženská to robila asi prvý krát alebo čo, aj keď sebavedomie jej nechýbalo. Mihalnice som mala zlepené, oči ma rezali, bolo to hrozné, hlavne keď začali vypadávať. Dala som si ich odstrániť a aplikovať druhé u inej kozmetičky. To už bolo lepšie, no oči ma aj tak dosť rezali. Počas leta to je ale výborná varianta, lebo mi stačil make-up a mohla som vyraziť. Nechala som si ich čo najviac vypadnúť a potom som si ich sama odstraňovala olejovým odličákom (hlavne niečo veľmi mastné). Moje mihalnice merali asi dva milimetre. Vyzeralo to veľmi, veľmi zle. Ja by som neodporúčala.