Ako zmenit zivot

Príspevok v téme: Ako zmenit zivot
pupava33

Neviem, kde by som začala. S muzom sme spolu 11 rokov. Sme pomerne este mladí. Máme syna. Boli medzi nami problémy, odstahoval sa, nasiel si inu. Nakoniec sa vrátil. Sme spolu rok po vrátení a on mi tvrdí, ze sa vrátil, len koli malemu. Bolo vsetko v poriadku, teraz nastala druhá kríza. Stretáva sa s ludmi. Je uspesný, ale mám pocit, ze som strasne zanedbávaná. Cez týzden aj ked príde neskor domov, chvílu je s malym a potom sadne za pocitac a pracuje. Ja sa citim hrozne sama. Vycítam mu, ze toto uz nevydrzím. Nic ma nebaví, venujem sa synovi ale to je asi tak vsetko. Som utrápená samotou. Kazdu chvilu rozmyslam, co by som mala zmnenit aby to bolo dobre. Velmi sa ani nemáme o com rozprávat. Ja som smutná, chodím bez duse... on vesely a so vsetkým spokojný. Vzdy ma na kazdého čas len na mna nie. Lezie mu to na nervy, ze stále akoby som sa nim chodila, ale ja chcem aby sa ku mne privinul,aby ma objal. Spraví to, ale bez stipky emocii. Hovorí, ze ma vela práce a ze musím to vydzať. Uz sme sa rozprávali aj o rozvode, bola som z toho dost na dne. Potom po 2 mesiacoch trápenia som si povedala dobre, takto nemozem zit. Potom mi povedal, ze chce byt s nami, ale necítim to... Chcela by som sa aj ja zmenit ale neviem, ci sa tym nieco zmení. Kazdy z nas tuzi po inom. On po zabave, zivote v meste a ja po stastnej rodinke.....

pupava33

nellyy a ako to dopadlo?
on nie je zly chlap, len na vsetko mi povie, ze to nie je jeho vec, ze nech si to poriesim sama v sebe, ze on iny nebude a ma velke ambicie

vydrzat

Hm, on je stastny a vysmiaty ... a Ty utrapena ... on nevie, ako sa pre neho trapis ? On netuzi, aby si bola spolu s nim stastna a spokojna ? Veris mu, ze staci este kusok vydrzat ? A co, ked by si si nasla milenca a skusila to i tak, ci sa to nepodda ... skor ako od neho odides ... ved zivot je len jeden ... a laska, laska je nadherna ...

nellyy

pupava33

ahoj, je mi smutno, keď čítam Tvoj príspevok. Veľmi mi pripomína moje pocity a skutočnosti čo som prežila. Sama vidíš ako si prešla 11 rokmi života. Myslíš, že sa niečo zmení ? Myslíš, že nemáš nárok na vzťah plný lásky a pozornosti ? Jasné, že áno a ak to budeš ďalej naťahovať, len premárniš ďalšie roky a budeš ubolenejšia.