Vyhladava dievcata na pokeci

Príspevok v téme: Vyhladava dievcata na pokeci
Edna001

Musim sa niekomu vyrozpravat. Obaja mame 25 rokov....Moj 4 rocny vztah je ako kazdy iny...obcas hadky,obcas velka pohoda, poznate to. Ide o to, ze v poslednych rokoch priatel stratil kamosov - z jedneho sa vyklul klamar, druhy odisiel pracovat do zahranicia. Ten jeden, ktoreho ma sa s nim sice casto stretava, ale vraj nechce byt na neho odkazany zakazdym...A tak si zacal na pokeci hladat kamosky, s ktorymi by travil cas, ked nebude so mnou....Vraj s chlapmi nema dobre skusenosti a tak vyhladava zeny. Pytala som sa ho, podla coho si ich vybera. Vraj urcite nie podla vyzoru, ale podla toho, ci ma ta baba nieco v hlave, ci ma zaluby ako on a podobne...Jednu som vsak videla a skoro som odpadla...Totalne jeho typ, presne take sa mu pacia. A ja teraz neviem, ci sa zachovat ako dospela osoba a nechat ho, nech sa stretava so zenami z pokecu za mojim chrbtom, alebo budem ufnukane decko, ktore robi z komara somara...Ma problem ukazat mi ich na fotkach, vraj ho obmedzujem, pricom chcem len zhodnotit, ci si ich ozaj nevybera len podla vyzoru....Ja fakt neviem co robit, som zufala. Na jednej strane chcem strasne verit, doverovat, ale na druhej strane nechcem byt ani stihacka, ani mu rozkazovat. Nemam prosto z tohto celeho dobry pocit, to je vsetko...

Maoam

Edna, je to blbe, ale nebud prosimta naivna, jasne, ze robi poza tvoj chrbat veci, ktore nie su vo vztahu OK - ja viem, ze to boli a je to tazke, ale cim realnejsie sa na to pozries, tym lepsie...co s tym urobis, je uz na tebe, ale nenechaj sa takto odrbavat.

pompeje

Moja tak toto som zazila aj ja kedysi...takto isto...nechcel mi ukazat uplne nic klamal mi...never mu ,skryva pred teou nieco...musia si kadiako pisat!!!

som tucna .

ahoj
chcela by som sa spitat ci je na 11 rone dievca vela 42,4 kg ktore meria 145 cm vela . podla mna je to vela . citim sa strasne tucna . prsim pomoc

Fleur-de-lis

dôvera sa potrebuje aj budovať. Vzťah by nemal byť o kontrole, ale nikto by tam nemal nič skrývať.
Mne sa to jeho správanie nezdá.

Edna001

Mali sme nejake problemy vo vztahu, casto som rypala, lebo ma stvalo jeho spravanie...navrhol, aby som sa radsej spravala tak, ako by som chcela, aby sa spraval on ku mne...A tak som mu ukazala vsetky nicky chalanov, ktori mi kedy napisali a s ktorymi som si ja pisala...Na to mi povedal, ze on mi "jeho" baby neukaze, lebo mu mam doverovat...mam pocit, ze on si pri mne dava neustale nejake podmienky, ale on sam ich neplni...chce aby som mu isla prikladom a ked to urobim, nic to s nim nespravi....On chce doveru 100%, ale ked nahodou on odo mna chcel nejake dokazy, vzdy som mu ich musela ukazat...och

Edna001

Fleur, vcera som ho normalne slusne poprosila ci by mi ich neukazal. Totizto, budete sa smiat, ale mne sa par dni snivalo o dakej rysavej holke,s ktorou priatel bol, ale nechcel to priznat. Samozrejme ma vysmial, ze co to mam za sny. Spytala som sa ho, ci si nahodou s takou nepisal posledne dni, vraj nie. Mne to moje tusenie ale nedalo a tak som mu povedala, ze mne nejake rysave dievca na pokeci napisalo aby si ho "verila", ci je naozaj zadany, alebo je to daky uchylacek, ktory ma v profile, ze je zadany a pritom vypisuje inym. Na toto moje klamstvo sa zacal neskutocne vykrucat az priznal, ze si pise s rysavou - vyhladal ju sam a je to presne jeho typ. Hned som sa mu priznala, ze mi ziadna nenapisala, ale zato ze sa cudujem, ze on ju odkrazu priznal...nic neodpisal, len sa odhlasil z netu...Prave preto, ze ho poznam sa mi toto jeho spravanie nepaci. Keby chcel len kamosky na pokec a na obcasne stretnutie, nehladal by medzi tymi najkrajsimi a takymi o ktorych urcite viem, ze sa mu vyzorovo pacia...

Fleur-de-lis

je ťažko radiť ak ho nepoznáme. Mám kamarátov, čo majú veľa báb kamarátky, ale to sú proste také povahy, že ti ani nenapadne, že by mohlo ísť o niečo viac. No ale sú aj chlapi, čo si s kamarátkami flirtujú...
Ty ho poznáš najlepšie.
A potom, neviem akým spôsobom sa dožaduješ, aby ti ich ukázal, ale ak ide o normálny spôsob tak nechápem, prečo s tým má problém. A tiež, má problém aby ste sa stretli aj všetci spolu? Lebo ak je to len kamarátka, tak by s tým nemal mať žiadny problém.

Na prvý pohľad sa mi to zdá, úprimne, divné. Ale ty ho poznáš lepšie, poznáš váš vzťah, snáď vieš ako sa zvykne správať k babám... No a potom, ty sa musíš rozhodnúť, či to chceš alebo nechceš prijať.

excentrik

Suffer - ja som si na pokeci nasiel vela kamosiek, ale je pravda, ze niektore boli aj trosku "lepsie" kamosky... no boli aj take, s ktorymi slo fakt len o kamaratstvo a tak to aj zostalo. Vlastne som tam spoznal za tie roky kopu fajn ludi a nasiel si aj lasky atd. Je to o trpezlivosti a o komunikacnych schopnostiach. To co pises su prostitutky ponukajuce sluzby a podvodnici resp. narusenci, ktori tam taraju pribehy vydavajuc sa za zeny... ide im o fotky a chulostive informacie.

Suffer

Vies co zacni aj Ty chodit na pokec a pisat si s chalanmi, a urcite mu to bude vadit zacne ziarlit a uvedomi sa co robi on Tebe aku bolest a strach prezivas nech sa zacne bat o Teba ci si nahodou nenajdes milenca a mas vacsiu sancu :)

B.

Edna, nepočúvaj ich.Síce si tvojho priateľa nezastávam, snaž to nejako obmedziť, ale myslím, že sa nemusíte kvôli tomuto rozchádzať.Samozrejme, pokiaľ ešte k nemu naozaj ešte niečo cítiš.Zúfalci/zúfalkyne na fórach ti väčšinou poradia, aby si sa s nim rozišla, pretože ti zrejme závidia.Riaď sa radšej podľa seba a nie podľa "anonymov" :-)