Teba máme radšej lebo máš výšku

Príspevok v téme: Teba máme radšej lebo máš výšku
capricornusa

ahojte,

trochu divny nadpis, viem, ale uz dlho ma trapi jedna vec a neviem to pochopit, ignorovat preniest sa cez to, ked si na to pomyslim vytaca ma to do nepricetnosti, no ako vravim neviem si rady....

ide o rodinne vztahy....mam svokru a od zaciatku spolu nevychadzame, vzdy chcela ukazat ze je panou domu ona, proste furia, teraz uz byvame s priatelom sami s dietatom, tak je to lepsie, no nestykame sa casto, ja s priatelom sme pomerne mlada rodina (brali sme sa skoro),mame dieta, byt, ale nie sme bohati, setrime kazdu korunu, neni to jednoduche a o to viac ak vam nikto nepomoze, obaja pracujeme manualne a vsetko sme si museli vydriet....

zato priatelov brat, ktory vystudoval VS, hoci za nejakých 8 rokov vysku a drankal peniaze od svokrovcov kde sa dalo, sa ozenil, narodilo sa mu tiez dieta (uz cakaju dalsie), kupil byt, on je ten najlepsi syn na svete, svokrovci stale hovoria co on dokazal atd.

tu je ten problem....vidim nielen ako robia rozdiely medzi svojimi synmi ale uz aj nasimi detmi a to je pre mna strasne....nedokazem pochopit, preco niekto musi byt automaticky lepsi, mudrejsi clovek len preto ze vystudoval VS, my s priatelom sme sice nevystudovali ale dokazali sme vsetko vlastnými rukami ziskat a staci nam aj malo pre stastie, zato svokrovci meraju podla toho, ake ma kto auto a byt a kolko darcekov donesu atd.

je to pre mna nepochopitelne, ako moze byt niekto tak tupy a obmedzeny, ze dokaze take nieco robit? ma niekto podobne skusenosti, rada by som si vypocula aj ine pribehy, lebo mam pocit ze vsetci to maju jednoduchsie, nemam nikoho s podobnym problémom a uz ma to nebavi....

btw. priatel to vidi tiez, tie rozdiely, ale nechce si to pripustit a obranuje ich, ja uz nevladzem sa na nich ani pozriet....

Bipolar

Nenavádza, ale ak by si niečo urobila kvôli vašej šikane, tak by sa to pochopiteľne vyšetrovalo (a sú ľudia, ktorí by to dosvedčili, kvôli čomu to asi tak bolo) a mali by ste problém ;)

Bipolar

Ty si v živote nepočula o niečom takom ako je navádzanie na samovraždu/ublíženie si, čo je, len tak mimochodom, trestné, však?

Aja02

Bipolar, každý si je zodpovedný sám za seba. Ak sa niekto rozhodne ublížiť sám sebe/ spáchať samovraždu, je to JEHO zodpovednosť a rozhodnutie, nikoho iného. Prestaňte hádzať zodpovednosť na iných, pretože každý si zodpovedá za svoje konania sám. ;)

Bipolar

kesp, 17:46 - Veľmi dobrá reakcia. Viem, že Mer si to tu číta, a ak to TAK VEĽMI chcete, vraj sa vám všetkým ospravedlňuje za príspevky, ktoré ste nevedeli prehryznúť a ktoré mohli byť divné.
Ale ak by sa jej kvôli VAŠIM reakciám naozaj niečo stalo (neviem, ako je na tom teraz, nezdalo sa mi, že najlepšie), tak ste za to plne zodpovední vy. Napr. taký Prezyvka. "Hah co tam po nejakej Mer..."? I ja žiadam adminov, aby zareagovali, najlepšie zmazali všetky príspevky a začalo sa od nuly -_-

Prezyvka55

Hah co tam po nejakej Mer si predstavte ze keby sa nieco stalo mne :D s mojimi financiami a moznostami vas moji pravnici zruinuju :D

btw: katty* si nepovedala ze odchadzate z fora? :D ci to bolo len take emo lucenie? ako ked elan robil posledny koncert ? :D