Kam cez leto na dovolenku???????

angeles

no ja nie som moc cez tu exotiku...chceme ist s priatelom tu na slovensko aj kvôli jeho praci si nemozeme dovolit ist na dlhsie...chceme ist do Bojníc, to mesto zboznujem... cez den kupko, vecer prechadzaka po meste neaka dobra vecera, na druhy den zoo a tak, je to tam aj velmi romanticke...takze sa tesim...a na kazdy den sa da vymysliet dobry program je tam co robit.

sansara

...my chceme ísť tento rok na Kubu...hrozne sa tam teším...je to taká moja srdcovka :-)

No a moja láska mi už naznačila, že by nebolo zle si urobiť spoločnú cestu okolo sveta...takže buď túto jeseň by sme to stíhali...a ak nie...tak až na budúci rok..

959

Veikaa,pozri, naozaj mam už dosť rokov na to, aby som sa s niekym naťahovala a dohadovala.Každý mame svoj kus púravdy. Koľko ludi, toľko chutí.Však veď každy z nas ma na výber toľko destinacii, kde može straviť prijemne prežitu dovolenku.Keď ty maš taký nazor na Egypt, neberiem ti ho. Iste si najdeš iné štaty, kde sa TY budeš citiť bezpečne a prijemne.Tak ako ja zase v Egypte.Tak aspoň prosím ťa nepokaz chuť ist iným ludom tam, kde to maju tohto roku namierené.Predstav si, ako sa musi citiť niekto, kto ide prvý krát do Egypta a vobec nemá ani len šajn o tomto štate ako tam je, kus sa aj obava, má zmiešané pocity ty na
neho šplechneš "nech ta tam vystrieľaju teroristi". Tak to je veľmi pozbudivé.Neviem, či si tam bola a nemáš na tuto krajinu dobré spomienky, ale asi nie. Inak by si tak nehovorila.A ak nie, ale aj napriek tomu maš averziu voči takýmto arabským štatom, tak prosím ť, nechaj na každom z nas nech sa rozhodneme, kde s rodinkou stravime prijemne chvile.A nevch si každý vyberie podľa svojej chuti a najma peňaženky.
Ďakujem za pochopenie.
Takž