Kam cez leto na dovolenku???????

miluska11

Vratila som sa z Chorvatska.S BARCATOURS nikdy viac! Ubytovanie ako bezdak, starostlivost nulova od vtedy, co zaplatite pobyt.Dajte si pozor!!!

sedmikraska

My ideme o dva tyzdne do Skotska a tam je naozaj prekrasne, tam tyzden pobehame a ideme na mesiac do Cech a na Slovensko, tak sa tesim, ale na pravej dovolenke som ale este nebola, tak som cez Vianoce zvedava.

livaa

ja som sa vcera vratila z Chorvatska,bolo super,strava bohata co len chces a kolko chces,aj ubytko bolo fajn.Pocasie bolo az az dobre,ale pri mori je to ine,tam je vlhkost.

agina

Sedmikraska mozem povedat, ze mam dobru robotu /sukromnicka/ a takisto aj manzel dobre zarobi.Minuly rok sme nikde neboli, tak si to tento rok vynahradime.Inak chodime kazdy rok.A len Hydrotourom.

baby5

sedmikraska- kedze idem autobusom ziadna letenka a poplatky nie su.. no a do talianska sa viza neplatia.. potoom uz tuje len poistka, mna vyde 500SK + poistka insolventnosti- 200SK. o inych poplatkoch neviem

samko r.

Potrebujete lacnú dovolenku v HR pre cca 7 osôb na 10 nocí /3 izby/ za 500 Eu., takmer ihneď? Doprava po vlastných, /autom/stravovanie sami.