Zle vysledky z cytologie

Hazel

Som dva týždne po konizácii...bioptické vyšetrenie dopadlo nie moc dobre a teda je potrebné riešiť všetko ďalej...nestačilo urobiť konizáciu musí sa urobiť amputácia ako ďalšie možné riešenie...snažíme sa dopátrať z čoho ale pravdou je že faktorov a spúšťačov je viac...áno je pravdou že každý pohlavne žijúci človek je nositeľom HPV a u žien je otázne ako sa organizmus s tým vysporiada...nikdy som nepouživala tampóny a po rokoch som sa dozvedela že tak ako tampóny tak aj vložky pre náš predstavujú hrozbu pretože sa výrobcovia predbiehajú kto bude lepší a používajú vysoko karcinómne bielidlá ktoré ženám sposobujú zdravotné ťažkosti...až po diagnostike som sa dozvedela že okrem vložiek a tampónov je ešte ďalší sposob ako riešiť ženské dni...o kalíšku menštruačnom som nepočula ani od kamarátiek tak predpokladám že o ňom nepočuli presne tak isto ako ani ja...tak aspon na zváženie si to nájsť na nete...nebojte sa riešiť svoje zdravie a nebojte sa konizácie...zoperovali ma jeden deň som odležala a na druhý som išla domov maximálne o dva púšťajú lekári domov ak žena nekrváca...nič ma nebolelo po konizácii jedine čo je pre mnohé ženy nepríjemné je výtok po tomto zákroku ale nieje horší ako tehotenský či iný...jediné obmedzenie je že sa žena nemože kúpať len sprchovať po dobu cca 4týždne a taktiež je bez pohlavného styku aby nedošlo k infekcii...radšej urobiť takto prevenciu ako zo strachu riskovať že bude horšie...povzbudzujem vás aby ste odhodili strach zo všetkého a na svoje zdravie si dávali pozor pretože máme len jedno jediné.

RNG

Indonal(I3C 2 x 300 mg)) a DIM (2 x 100 mg) v spravnych davkach prakticky vylucia moznost premeny poskodenych buniek na rakovinne, ale to ze to polaca pricinu, tj najma hpv virusy je falosne rozsirovana sprava.
Potlacit virusy mozno ale zvysenim viralnej imunity celkove, pozri cez google.sk pod rng herpes. Pridavam k tomu este monolaurin, citral, berberine a Sangre de grado, ktore maju tiez protiviralne ucinky.

Alenka M.

Ahoj, chcem poradiť, dnes mi volala gynekologička, že mám nález cytologie 3A. A povedala mi že to je ok, že stačí brať Indonal a o tri mesiace na kontrolu, vy tu však píšete o oprerácii, tak teraz neviem čo a ako...???

megana

Ahoj Lucia.
Neviem načo čakáš a neideš na operáciu, cheš aby sa to zhoršilo a bola z toho r..? Ja som teraz po konizácii a čakám na výsledky z histológie, ak budú zle idem na vybratie maternice. Ja som mala pred rokom CIN I a za rok sa to zvrhlo na CIN3. Pozri si moju tému Rakovina ???

megana

Raddka ja som tiež po konizácii Včera ma prepustili.Nemala som ani teplotu ani som nekrvácala, musela som mať stolicu,močiť aj tak som ležala 7 dní. IhneĎ sa vráť do nemocnice !!!

iva323

Prosím Vás, ja som dva mesiace po pôrode a stále troška krvácam, no všimla som si, že to nie je len hnedý výtok, ale niekedy aj čistá ružová krv. Na kontrolu som už bola, ultrazvukové vyšetrenie ukázalo, že čo sa týka pôrodu, nie sú tam žiadne zvyšky placenty ani krvi, ale je tam polyp, ktorý nekrváca. Tak môžem mať to krvácanie z krčka? Zatiaľ mi nerobil ani ster z krčka, lwbo vraj musím prestať špiniť. Bojím sa, čo to je. Dva mesiace je podľa mňa dlho. Čo robiť?

enina

Aj mne robili ten zákrok, tiež som mala výsledky 3 a doktor mi povedal, že to je predrakovinový stav a treba to rýchlo spraviť. Záklrok je ambulantný, nebolí, len je trochu nepríjemný. Mne bolo potom len trochu zle, ked som šoférovala domov. Ja som mala ťažký pôrod, a zistili mi to rok aj pol po pôrode, ale nik nespomínal, že od partnera. Akurát mi to nemohli hned urobiť, lebo som ešte išla k moru, a nemohla by som sa kúpať. More je že vraj na ženské najlepšie, doktor mi kázal močiť sa tam od rána do večera. Tak rýchlo bež nech to máš OK.