Sebec alebo prehnane naroky?

Príspevok v téme: Sebec alebo prehnane naroky?
matka22222

som vydata 6 rokov mame 2 deti.Problem je v tom že manžel je neskutočny sebec ktory mysli na seba,na svoj život a svoje pohodlie.Ja sa snažim deti vychovat slušne ako som bola vychovavana ja.Manžel dost často klame,deti zavadza,furt na niečo nadva a hlavne sa škaredo vyjadruje o ludoch niečo im naslubuje a nesplni to potom a mna to neskutočne vytača taketo veci. Dalšia vec je stravovanie,ja mam aspon snahu o nejaku zdravšiu stravu ale manžel nie,proste je stale same nezdrave veci ,vela fajči ,vypije vela kavy za den,čo všetko deti vidia.Niekedy nemam na to sil tie deti niečo učit a vysvetlovat im to ked vidia ako to chodi doma,lebo ako sa hovori "deti netreba vychovavat ale treba im ist prikladom".Ked manžeovi niečo poviem aby si upratal po sebe alebo mi trošku pomohol doma tak mi vykrikuje že čo ho furt buzerujem a rozkazujem mu atd. Vždy všetko hodi na mna všetku vinu.Mam pocit že si chce žit svoj život bez nas,lebo chce dlho spat,robit si v klude svoje ritualy a všetko navyše ho obtažuje.