Túžim po ňom, on je však gay

Príspevok v téme: Túžim po ňom, on je však gay
Galita02

Ahojte. Zaujal ma jeden muž a zaujal ma tak, ako ešte nikto predtým. Je to až neuveriteľné, ako sedí na môj "ideál", či už výzorovo, povahovo alebo životným štýlom. Už dlhšie mi bol sympatický z fotiek, poznala som ho ako známeho môjho brata, no nedávno som mala tú česť spoznať ho osobne a podlamovali sa mi kolená :) Zdôverila som sa môjmu bratovi, ktorý mi však oznámil, že mu to je ľúto, ale tento muž je vraj gay a dokonca má aj priateľa. Nie že by sa tak prezentoval, vôbec tak nepôsobí ani nevyzerá, so ženami semtam zaflirtuje a nikdy nevyhlásil, že by bol na mužov. Aj môj brat povedal, že tomu najskôr nechcel veriť, ale vie to od ich spoločného dobrého kamaráta a to je jednoducho človek, ktorý nemá potrebu si vymýšľať a rozširovať niečo, čo by nebola pravda. Takže to je pravda na 99 percent. Som z toho dosť sklamaná a neviem čo robiť, stále na neho musím myslieť. Už ma aj napadlo, či sa ho nepokúsim lepšie spoznať, že možno to predsalen nakoniec pravda nebude, ale bojím sa toho. Čím viac času s ním strávim, tým sklamanejšia a zranenejšia budem, ak ma napokon odmietne. Ešte keby mi aj nepovedal pravý dôvod, lebo nechce, aby to o ňom ľudia vedeli, bolo by to snáď ešte horšie. Lepšie dať od toho ruky preč teraz, než keď sa na neho naviažem. Ale na druhú stranu mi to nedá spať, stále premýšľam, že aj keby bol gay, či by sa nemohol zamilovať aj do ženy, alebo že čo ak o neho prídem len kvôli nejakej klebete, čo nie je pravda. Čo by ste robili na mojom mieste? Prípadne ak s tým niekto má nejaké skúsenosti, rada si prečítam, ďakujem :)

agni

co tu riesis? je gay. keby ti tuto prihodu povie kamoska reagovala by si podobne ako ja, len ty teraz mas usudok trosku dost ovplyvneny lebo sa ti paci. je gay, nehladaj vyhovorky a ani ine sci-fi moznosti. ak by mal zaujem tak sa ozve ;), nenahanaj ho. ber realitu a neublizuj si zbytocne, aj ked my zeny to rady robime :p. co uz. vlastna skusenost ;).