Ukradli mi meno aj vyzor

Príspevok v téme: Ukradli mi meno aj vyzor
Okradnuta

Caute! Castejsie sa mi stava, mozno aj preto ze fotim a mam vela fotiek zverejnenych vselikde po internete, ze mi kamarati posielaju fake profili s mojimi fotkami a vacsinou to je tak ze si pisu aj v mojom mene s cudzimi ludmi uchylnosti atd. Uz ich mam par aj na pokeci a tam si vypisuju o nejakych sexstretkach. Minule ma na ulici clovek oslovil ze ved to som ja kajo ze uz mesiace sa dohadujeme von a fakt ne... Co s tym mozem robit? Je to hodne na policiu? Fakt nepotrebujem aby si ma nejaky uchyl z pokecu odchytil..

Okradnuta

Ja tie fotky sama hocikde nedavam. Na fb mam vsetko uzamknute a mam tam 3 fotky... Fotky z fitenia su po vselijakych strankach...

Prezyvka55

:D a co potom maju robit take celebrity napriklad herci spevaci. Ked tisice profilov je v ich mene s ich fotkami :D.

Mozes nahlasit poskytovatelovi aby profil zrusil.

vebe

Nezverejnuj kade tade po internete svoje fotky a mas to. Ked si niekto stiahne tvoju fotku z internetu, co si tam ty sama navolno uverejnila, tak aka kradez.

Anonym ka

podla mna by sa to dalo nahlasiť na policiu ako trestny čin za zneužitie osobnych udajov a hanobenie mena.. každopadne nahlas tie profily aby ich admini čo najskor odstranili

Dilin0

Na policiu asi ne no, co by asi urobili.urcite by nevypatrali toho kto to robi. Co mozes urobit je napisat na vedenie portalu kde zneuzivaju tie fotk myslim a npisat im nech zrusia ten ucet.. A dufam ze sa z toho poucis osobne tiez nemam rad ked niekto dava na net kopu fotiek nezmyselnych len nech to debilni ludia komentuju

MultiLevel

Dalo by sa povedat, ze ti nic neukradli, ved si im sama podhodila verejne svoje fotky...to sa nerobi, toboz nie v tejto dobe. Neviem ci je to na policiu...pre mna skor na psychologa a vziat by si tam mala aj mnohych ludi, co ziju internetovym zivotom. A nemyslim to ako urazku, je to fakt hrozne a ludia by sa mali liecit...