Homeopaticky liek

Príspevok v téme: Homeopaticky liek
siiii000

ahoj,mam problem ,som psychicky na dne.bola som u homeopaticky,predpisalamy liek Calcarea Carbonica,nema niekto skusenosti?idem spravnym smerom?lebo mam taky divny pocit,ze,je to klam.neverim tomu.citala som na nete ze to davaju aj pre psov..clovek nemoze nikomu verit fakt,uz ma to serie..vsetci su falosny ,zly!dopadnete velmi zle ludia..mna ste zicili ale pisete si to hore a ten vam to spocita zo vsetkymi..je my vas luto..velmi luto..chcem mat uz pokoj od intrig,falosnosti a neviem coho este..

RNG

Ako som povedal, na trhu je plno roznych lubovnikov, ale ucinny je len taky vyrobok, co ti da dostatok , ale nie privela hypericinu(3 mg) a hyperforinu(30 mg)
Ine vyrobky su menej alebo vobec nie ucinne.
Brat ine vyrobky s neurcitym obsahom je ako jest plesnivy syr miesto brania penicilinu, teda ked to chcem nejako ilustrovat pre pochopenie.

siiiii000

pocula som o tom lubovnikovy ,kupila som si caj..ale este nepila,neverim proste len tak ze my niekto da liek,je to divne..neviem co to je za liek ta carbonica,pisu vsade ze to neni na psychiku ale problemy zo zaludkom..chcela by som nieco take ako dostat serotonin do mozgu,trpim aj obsesivnou komp.poruchou..chcem nieco normalne,nie navykove ale vyliecit sa a nie brat lieky a potom ked visadim to znova sa ukaze,chcem ten problem vyliecit..

RNG

calcarea carbonica je nazov na oklamanie, jedna sa o uhlicitan vapenaty, tj mlety kamen a aj to v malickych mnozstvach
Vapnik a horcik(calcium a magnesium) v spravnej vazbe(najleopsie proteinove chelaty, ale aj citraty, maleaty a lactaty su OK) a kvantite prispievaju k ukludneniu. Ale ked mas naozaj vacsie problemy , ako len nedostatok mineralov, skus brat napr L-theanine, davka 2 x 400 mg, pripadne jednorazove za den 3 kapsule vytazku z Lubovnika bodkovaneho, najlepsie odporucam vyrobok firmy Paradise Herbs, co v tej davke odporucenej obsahuje 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
Najdes ho v iherb.com
Moja zena to pouziva na stresove situacie uz dlhe roky casto aj 2-3 krat do tyzdna. Ma ucinok SSRI, SNRI, a dokonca aj na hladinu dopaminu a GABA, tj na vsetky tzv ukludnujuce neurotransmitery.
Pomaha brat aj zmes vitaminov B pod menom Stress B plus C, tiez najdes viacere take v tom katalogu, ale aj inde. Lebo tieto sa v strese spotrebuvaju v ovela vacsich mnozstvach a ked ich nie je dost, dostavi sa depresia, podobne ako aj z nedostatku serotoninu, norepinephrinu, GABA a dopaminu.