Som už vlastne mŕtvy, už to len dokončiť..

Príspevok v téme: Som už vlastne mŕtvy, už to len dokončiť..
Idontgivea..

Cítim sa ako vyhasnutá svieca. Nevidím žiadnu budúcnosť, neviem si vytvoriť normálne vzťahy s ľuďmi, nikomu neverím. Veľmi veľa ľudí mi ublížilo. Natlačili mi do hlavy, že som nula. Aj keď som si spravil nejaké školy, teraz robím prácu, na ktorú som prekvalifikovaný. Je mi zle z tých ľudí tam, plno apatických idiotov. Je mi zle z toho ako to tam funguje, ako to tam chodí, ako so mnou zaobchádzajú. Ale to je asi všade tak. Na hľadanie lepšej práce však nemám motiváciu a ani energiu. Nemám vlastne energiu na nič. Len prežívam a všetko odkladám na neskôr..
Cítim sa ako vzduch. Svoju prázdnotu často utápam v chlaste. Skúšal som aj drogy..
A tak len padám a padám stále hlbšie a každý deň sa modlím k Bohu, nech si ma vezme tam hore.

Idontgivea..

Oceňujem vaše rady, ale ako som písal, ja nemám žiadnu motiváciu, žiadnu chuť, či zápal pre niečo, alebo ako by som to vyjadril. Kurzy, či vzdelávanie by boli pre mňa zbytočné. Neviem sa už ani poriadne sústrediť, je to pre mňa všetko nudné, nezmyselné. Keď som chodil na nejaké kurzy, tak som len pozeral na hodinky a nevedel sa dočkať konca. Taktiež mám zo školy traumu...
Žijem momentálne v zahraničí a tu nájsť nejakú ženu...tak či tak, nemal by som ju ako spraviť šťastnou.

Tak ja som ich neoznačil za apatických idiotov len tak, hej? Keď niečo chcú tak sa tvária milo, ale inak serú na mňa, ani pozdraviť nevedia, ani nič. Cítim z nich povýšenectvo, že oni sú niečo viac..

Knihy, filmy, hudba, ma len izolujú od ľudí..

E. Tolleho som čítal. Neprišlo mi to smiešne, ale ani mi to moc nedalo.

Ten pocit prázdnoty nemám len momentálne. Dlhodobo a postupne padám na dno so zničenými ilúziami.
A ako si mám vážiť sám seba? Prečo by som si mal vážiť život, keď je to len utrpenie? Ja som sa na svet nepýtal.

damy

Momentálne máš obdobie prázdnoty a nevieš sa z nej vymaniť... nepôjde to zo dňa na deň, ale v prvom rade musíš chcieť inak sa to nedá. Nepomôžu ani lieky ani alkohol či drogy to ťa vlastne ešte viac ničí..musíš si vážiť sám seba a hlavne svoj život..nezahrávaj sa so slovíčkom smrť..mala som veľmi dobrú priateľku, ktorá po ťažkej chorobe pred tromi mesiacmi odišla navždy, bola mladá veľmi chcela žiť ale choroba bola silnejšia..bola vzdelaná, šikovná, mala veľa plánov ale život jej to neumožnil....Ty sa musíš spamätať a veriť si sám sebe, ľudia naokolo, ktorí Ti znepríjemňujú život sú o ničom ignoruj ich. Dá sa to, ak by sa to nedalo neradím Ti to , viem o čom píšem prešla som si veľmi zložitým obdobím...hlavu hore

Aaabc

Ak je clovek spokojny sam so sebou, je stastny. Co ine si priat. Ak by som sa mala stale zaoberat myslienkou...ze co si kto omne mysli..asi by som prestala zit.

Aaabc

Robim to pre seba. Aby som bola ja spokojna. Okolie ma vobec nezaujima. Viem..ze v dnesnej nikomu na druhom nezalezi..ze ludia uz niesu ludmi a pod. Malo kde takych najst...ci vobec su...mozno dake omrvinky. Ja neviem...ale ak som aka som...nemusim nikomu tym pomoct ani nic dokazovat.

kop11problem

A komu tym akoze pomozes, ze sa budes spravat absolutne idealne? Je to len o tom, aby ta okolie nepoohovaralo? Myslis si, ze niekomu v dnesnej dobe az tak na niekom zalezi? Kazdy kazdeho ma na haku.

Aaabc

Tiez sa namna pozeraju akoby som bola z inej planety...sice som abstak..alkohol, cigarety, drogy, fuj a zakaz.ovocie ani nahodou. Jemi zle z ludi, ktory si nevazia sami seba a klesnu az tak hlboko. Tak preco som ako z inej planety? sama neviem... ale nechcem pisat mimo temu.. .dotycnemu to nepomoze. Snad len doplnim, nauc sa cez to vsetko tancovat, aj ked sam.

kop11problem

Zivot je zaujimavy aj tym, ze mame problemy, ze chlastame, ze sme bez energie. Su to len fazy v nasich zivotoch a netreba zo vsetkeho hned robit tragediu.
Co mame byt vsetci len nefajciari a abstinenti a chodit spat presne o desiatej? Ak sa niekto dostane do outu, tak sa na neho vsetci pozeraju akoby bol z Marsu. Je to preto, lebo ti pozemstania by takisto radi vyskusali zakazane ovocie ale chyba im kuraz.

tamara..

Niesi sam co mas tie pocity, pocit prazdnoty. Ale vedz..ze v Bozich ociach si vzacny. Aj ked je svet aky je, musime zit a vsetko utrpenie sa raz premeni na lasku. Cez to vsetko ti Boh prave hovori..ako velmi ta miluje. Neviem ci si veriaci alebo nie...ale ver ze ty sam si velky diamant..aj ked skrz ludi to tak necitis. A aj ked mas pocit ze uz ta tu nic nedrzi...Zastav sa...poobzeraj sa navokol..aky krasny je svet, svet stvoreny pre teba. Bol si poslany...aby si zil...rozdaval hoc len malinky usmev...ale usmev...aby bol svet krajsi. Viem ze ludia sa nemenia...jeto ako by si chcel zmenit psa na macku...jeto asi kazdeho vec..aku cestu si vyberie. Ak budes kracat po tej spravnej...raz prides do ciela...aj ked ho teraz nevidis, len same bremena a prekazky...ale dojdes.

cocoa

boli dni, tyzdne..aj mesiace, ked som sa nenavidela.. nevidela som v nicom zmysel.. len prazdnota a smutok.. ale den co den som prosila Boha, ano casto aj s hnevom, nech mi da silu to prezit a zacat zit normalny zivot.. trvalo mi dlho, kym som si uvedomila, ze kazdy den citim a vidim, ako mi pomaha a posilnuje ma...dnes mam vsetko, po com som ako 12-13 rocna tuzila... .......myslim si, ze po 1. ak chces nieco zmenit, tak to urob teraz ! necakaj na to, ze tvoje problemy vyriesi niekto druhy, po 2. prestan sa lutovat !!, za dalsie - ak ta nebavi praca medzi tymi apatickymi idiotmi, ako si ich nazval.. odid odtial, na nic necakaj, .. ale ak si tu nepisal so snahou aby sme ti pomohli, tak kasli na mna.. no nezabudaj na svoje svedomie a dusu, ktoru zabit nemozes .. prajem ti, nech sa oslobodis od alkoholu, drog a vplyvu okolia aby si pocitil co je to naozajstna sloboda :)