Porucha močenia

Príspevok v téme: Porucha močenia
asdfghjkl

Ahojte ja som marek a mam 17 rokov už 2 roky ma trápi porucha močenia nedokažem spustit močenie mam problém spusit močenie musim si sadnut na zachod a silnejšie tlačit aby som začal močiť trapy ma to už 2 roky pred rokom som šiel k urologovi ten povedal že v mojom veku by to nemalo byt nič zavažne povedal že mam kupit urologicky čaj ktori zo začiatku pomahal normalne som sa mohol vymočit aniž by som nejak tlačil a potom sa to zase dalo tam kde to bolo taktie povedal že mam jest vela brusnic to tiež moc nepomohlo neviem aky mam problém krv som nikdy nemočil ani nič podobne moč je biely a mam dojem že pri erexii mam malo spermi niekedy sa ale možem normalne vymočit bez problemov a niekedy musim čakat aj 30-40 sekund než začnem močit fakt ma to štve zaujima ma či to niekto mal podobne a ako to liečil pripade čomu sa vyhnut atd... nejake rady može za to stres ?? alebo že mam malo sebavedomia? celkom ma to štve a rad by som to vyliečil čo v najmenejnaročnich podmienkach alebo ešte nejake lieky ake vam pomohly, viem že mam malo rokov ale može sa jednat o zväčšenie prostaty??? alebo nejake kamienky v mechuri? prosím pomôžte mi dakujem