Už týždeň neviem schudnúť

Príspevok v téme: Už týždeň neviem schudnúť
nicolka

Ahojte mám 29rokov a už 2 mesiace chudnem každý deň chodím cvičiť teraz ak je teplo tak chodím každý deň na bicykel asi 4 až 5h stále to išlo dole ale teraz už týždeň a pol mam stale takú istú váhu a neviem prečo stale keď prídem z bicykla som z toho nešťastná že som zbytočne išla na bicykel stravujem sa zdravo takže v tom to nieje do 17.00h už nič nejem a ak som hladna náhodou tak si dám nejaké ovocie prosím vas nevie mi niekto poradiť už sa niekto stretol s tým vážim veľa takže by to malo ísť dole mám 173 a váhu 83 tak sa majte a poraďte ak ste mali taký problém nechápem to je to na nervy čo mám hladovať ja to neviem

mackousko

nicolka dam ti cennu radu neriad sa tym ze po 17 00 nic nejes. Nejedz aspon tri hodiny pred tym nez pojdes spat, to je ides spat o 1:00 tak sa kludne o 21:00 mozes navecerat. Pretoze ak dlhsie nejes tak sa ti zacne spomalovat metabolizmus a priberes aj zmaleho mnostva. Este pravidelne jedavaj kazde 3 hodiny v mensich porciach. Kludne jedz aj 6 krat dene. Hlavne ranajku, pretoze pocas spanku telo hladovelo a aby si zase nespomalila metabolizmus tak sa musis naranajkovat. K vecery zacni zmensovat obsah sacharidov (cokolady, cukriky, dorty, ryzu, zemiaky, ovsene vlocky, cestoviny, a dalsie sacharidy) a pi aspon 3 litre vody denne ziadne malinovky typu coca-cola. Do skoreho schudnutia.

Alternativa

Pri cielenom chudnuti su naozaj fazy stagnacie. Ale chcem sa zastavit pri Tvojej poznamocke, ze si bola zbytocne na bicykli...Skus robit vsetko pre Tvoju radost a nie otrocky v hlavine zivit nevyhnutnost chudnut. A zdravu stravu si casuj na 5x denne + dobry pitny rezim. Drzim palce

Soraja

ahoj nicolka, no ja chudnem asi tyzden, uz som tyzden bez slasdkosti,co je pre mna utrpenie, a jedavam normalne, myslim ze ani do 6000KJ sa nedoparacujem za den , chodim s akazdy vecer korculovat a po tyzdni nemam dole ani 100g a pritom este v robote beham hore dole, stale neico robim a vaha nic, som z toho tiez nestastna:-(

agina

To tak byva vzdy, telo sa najskor pozbavuje vody, potom to chvilu stagnuje a potom ide dolu tuk, takze ti radim vytrvaj v tom boji, na ktory si sa dala a drzim palce, aby si to dokazala.Aj mne treba nejake 4kg schudnut do plaviek.