Predaj bytu

Maoam

vsak uz len v takom Lüneburgu alebo Winsen/Luhe nejdes pod 1000, kde to v Hamburgu :D

ale ako myslis, no, vsak najst sa da aj daco lacnejsie,ale ako to potom v HH vyzera live, je uz ine kafe

mas pocit, ze si v kralikarni a aj tak ta to stoji dakych 1200 - co z toho?

preto pisem, ze hrozne vela ludi dochadza, lebo sa im to ovela viac oplati

Maoam

0vecka, no ani nie, moja kamoska sa tam stahovala, tak som videla zmluvu...a nebyva v centre, byt teda financie si deli s frajerom, tak im to vychadza

v okrajovych castiach a soc. bytoch najdes daco za 1000, ok, ale zasa ....to su ghetta

0vecka

no podla mna si to s tymi 1600 EURami trosku prestrelila ja to typujem tak na 1000 akoze v centre asi aj tych 1600 ale kto by byval v centre ... neviem aka je v hamburgu doprava ale vecsinou ak byvas pri zastavke metra uplne na okraji tak si v centre za polhodku najneskor...

www.immobilienscout24.de

podla mna je skor paradox ze tu mas za nejaky dom najomne tak 2000 EUR a namiesto barkau tu mas v meste pole alebo vcelin popripade kozy a na SK sa pomaly nic nepestuje aj ked je tam poda strelim 10x lacnejsia...

Maoam

0vecka, tak to mas pravdu

ale ked si vezmes uz len to, co tu v DE pytaju za prenajom, v mensom meste to zmaknes, v Hamburgu chcu 1600ecok za 2i byt a to mozes byt rad....asi tak

preto tu vela ludi byva v mensom meste a dochadzaju tam a spät do skoly/prace kazdy den, co je o drzku, ale je to tych 250km denne a rano vstavaju o 4-5 a doma su vecer, ale tak co uz

mnohi si tu kupili byt alebo dom za ovela prijatelnejsiu cenu ale tam maju dobru pracu, vyssi plat a utiahnu to, kdezto tam by si to nemohli dovolit

0vecka

2 Maoam je mi to jasne ale necakal som az taky rozdiel... proste sokujuce ze 700km zapadne a za to za co si na SK kupis byt mas jedno parkovacie miesto...

Maoam

0vecka, vramci DE mas tiez velke rozdiely, Mnichov, Hamburg, Berlin a Co. nemozes porovnat s mensimi mestami alebo s menej atraktivnymi lokalitami...

ale to som uz odbocila, dotycny clovek sa pytal na cca. cenu, aby byt mohol predat

Maoam

ale tak nemozes porovnavat Mnichov s vychodnym Slovenskom

a tie ceny sa tam cca. pohybuju v tom ramci, ako som pisala, okolo 20 000e za tu plochu v tej lokalite a v povodnom stave

Maoam

ale kedze sa pytal na ceny tam u nich, tak su ake su...

v hociktorom malom meste chcu 20 000 za byt v pov. stave, ok, v malych mestach dostanes uz aj za 10-15k

Maoam

0vecka, toto su realne ceny, ktore ludia za byty tychto parametrov v danom okoli skutocne pytaju a maju kupcov.

V reale by som taky byt osobne ja nekupovala a ak by som bola okolnostami fakt nutena, tak za par supov, viac nie, dufam, ze nebudem nutena take daco kupit.

Ale ceny na SVK su strasne premrstene, tu by za to nik nedal viac ako 8 000 e aj to by mohol majitel byt rad, ze ho vobec predal.