Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odchod zo školy

Príspevok v téme: Odchod zo školy
marosko089

Ahojte, zaujímal by ma váš názor na moju situáciu:

som študentom 2.ročníka sociológie na UK a rozhodol som sa že so štúdiom končím. Odbor ma absolútne nebavil ani v ňom nevidím uplatnenie a kedže nechcem ostať po škole nezamestnaný rodičom na krku tak som sa takto rozhodol. Teraz mám doštudované len gymnázium takže viem, že na tom nie som s kvalifikáciou najlepšie ale škola ma nebavila a tak chcem radšej pracovať a žiť sám.

Myslíte, že som urobil dobre alebo som to mal vydržať lebo podľa mňa by som si vhodnú robotu po škole len ťažko hľadal tak to chcem skúsiť možno v zahraničí a pracovať aj ked možno nie najlákavejšie zamestnanie ale predsa budem radšej dalšie 3 roky robiť ako študovať.

wreck

marosko089, v roku 2000 som na tom bol podobne, hoci moj odbor bol nanajvys perspektivny. ale nemal som na to trpezlivost a aj intelektualne to bolo take skor slabsie u mna. tak som bol odideny.

zostal som na slovensku. pokial ide o skolu, zatial som to neolutoval. ide najma o to kto si, aky si a co vies. to je pre schopnost uzivit sa podla mna klucove.

samozrejme, neplati pre profesie, v ktorych bez skoly nemas sancu (medicina/veterina, strojarstvo, architektura...).

Aja02

Bol to neperspektívny odbor a ani ta nebavil, takže si urobil dobre. Keď odídeš do zahraničia, určite hneď nezarobíš veľa peňazí a ani nezískaš super pozíciu, ale ak budeš chcieť, vypracuješ sa. Veľa šťastia. :)

kablica

skonči to-je to neperspektivne a hlavne ta to nebavi, naco tam budes? Nieco, co ta bude viac bavit, mozes studovat aj popri zamestnani, ak si nejake najdes

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.