Myslela som že som už v pohode

Príspevok v téme: Myslela som že som už v pohode
zuzanka_

Ahojte, potrebujem pomôcť. Pracujem vo firme s mojím bývalým s ktorím už nie sme rok. Stretávame sa každý deň /vo firme/, aj keď treba tak sa rozprávame ale len o firemných záležitostiach. Nechal ma on, dôvod mi ani doteraz nepovedal len prestal za mnou chodiť a neskôr už aj ozývať sa.. dosť som sa kvôli nemu trápila a nevedela som na neho zabudnúť.. ale postupom času sa mi to podarilo,, teda aspoň som si to myslela.. počula som že sa stretáva s jednou babou ktorú poznám z vedľajšej dediny a aj som ich videla par x spolu keď išli autom.. mám pocit že nežiarlim na neho a tu babu, ale mám niekedy také zle fázy že by som najračej za ním išla a opýtala sa ho prečo ma už neľúbi a prečo mi nepovedal ani dôvod rozchodu.. občas keď na neho myslím tak mi je doplaču a smutno za tým čo sme spolu prežili.. čo mám robiť?? viem že najlepšie by bolo zmeniť robotu aby som ho nestretávala, ale nemám kam ísť.. už som si kukala aj prac. pozícii ale nič som nenašla.. a moja práca je super, ak by som nemusela tak by som ju nechcela zmeniť.. a ešte chcem dodať že som dávnejšie skúšala s ním rozhovor o našom vzťahu ale on sa na tú tému nechcel baviť.. prosím poradte mi niekto. ďakujem

zuzanka_

napísala som, že keď od neho potrebujem niečo ohladom roboty tak taham z neho ako z chlpatej deky... ja sa s ním o inom uz nebavím dobre dlho, lebo vidím že on nemá záujem.. ale pracovne zalezitosti s nim riesit bohuziaľ musím.. ked mi je kolega..

Maoam

je to tazke, ale skus si uvedomit, ze je po, skoncilo to - sice blbo, ale to ako sa zachova iny clovek ty velmi neovplyvnis, mysli si o nom svoje a v praci - vies, pokial nedokazes mat postoj, ze ho beries ako vsetkych ostatnych, tak to aj vidno, aj citit a tak blokuje...

skus sa spravat a la mam ta na haku a ked, tak sa s nim bav iba o pracovnych veciach a ked bude robit problemy, tak mu na rovinu povedz, ze ide o pracu, tak nech vyklopi co treba a chod si po svojom

musis zmenit spravanie, mimiku, vsetko...mat ho na haku -aspon navonok presvedcivo

zuzanka_

pochybujem že sa mi bude zdôverovať že ako sa má.. keď potrebujem s ním riešiť niečo pracovné tak ťahám z neho ako z chlpatej deky.. dokonca sa pri konverzácii poriadne na mňa ani nepozrie pozerá buď do PC, mobilu alebo kade tade.. cítim sa pri ňom ako keby som mu neviem ako ublížila..

Tajomnysvet

Ako to tak čítam,vidím,že robíš vsetko zle.Najskôr to.bude ťažké,ale budeš musieť proste (nie úplne) ale zabudnut.Nesnazit sa o akúkoľvek konverzáciu ohladne vzťahu.Co bolo,to bolo.A hlavne,vyzerá to zúfalo.Skôr sa s ním skús..hm..ako by som to napísala-skamaratit.Začať debatou ako sa mu dari a podobne.Najskôr to bude ťažké ale uvidíš,že to pôjde a úľavi sa aj tebe,to tí garantujem.

zuzanka_

samozrejme že ani ja nie som bez chýb.. ako som už písala vadili mu niektoré moje chyby, ale zas ani on nebol bez chyb a mne tiež prekážali, ale ja som bola aspoň ochotná si to s ním vydiskutovať a vždy som mu normálne povedala ak mi niečo prekážalo.. ale on to so mnou nikdy nepreberal, vždy kašlal na to a potom si asi povedal že má v .... a už bol začiatok konca.. je to zbabelec.. to ano..

možno by som už aj bola na vzťah pripravená ale čo sa mi teraz nedávno stalo to je už maximálny vrchol.. zoznámila som sa s jedným celkom dobre vyzerajúcim chlapom, má 32 r. dobrú robotu, vtipný, milý, vzdelaný... no proste zdal sa byť ok.. stáášne ma pozýval na kávu tak som s ním išla, vypisovali sme si, občas aj zavolali,, pozýval ma zas na kávu, na diskotéku ktorú má jeho známi, chcel aby som sa išla s ním voziť na kone.. proste mal záujem.. stále sa ma vypytoval či mám priateľa a že on mal dlhodobý vzťah ktorý skončil.. a pred dvoma týždňami kukám na fb... svadba.. najprv som si myslela že je to sranda, ale keď som videla aj fotky z obradu tak som skoro odpadla.. pred tým mal aj zablokované aby som nevidela že je od januára zasnúbený ale jedného dňa sa tam zjavilo všetko..:D a potom aby som chlapom verila..:D

lilyiankaa

nehádž vinu na seba, pretože z tvojho posledného príspevku mi príde akoby si ty mohla za to, že on s tebou prestal komunikovať ... ale nie je ..on je zbabelec, že nemal toľko odvahy a ani úcty k tebe, aby ti narovinu povedal, čo je vo veci a prečo s tebou skončil ... neviem, ale možno ešte nie si pripravená na nový vzťah, pretože ešte nie si vysporiadaná s týmto, ale možno ak by ti niekto druhý prišiel do cesty, pomohlo by ti to ..ťažko povedať, u každého je to inak

zuzanka_

keď ja vlastne ani sama neviem či ho ešte ľúbim alebo nie.. trápila som sa kvôli nemu dosť, to je pravda, ale už som si myslela že som zahojená.. je to ťažké, už tam predsa niečo bolo a neviem na to len tak ľahko zabudnúť.. a ešte keď sa denno denne stretávame.. tak viem že som robila chyby z ktorých on mal nervy, ale mohol si to so mnou normále vydiskutovať a nie len tak zrazu prestať za mnou chodiť a potom už aj ozývať sa.. viem že život ide ďalej ale ja odvtedy ani nejak sa neviem zaľúbiť.. vlastne nie je ani do koho.. a normálny vzťah by som už konečne chcela mať.. už mi to chýba..

lololhhhj

veru tak je to nie vsade su rovnako u velkostou do seba zamilovanyasi si nebola jeho typ a zda sa ty ho stale milujes

zuzanka_

On je trošku zbabelý podľa môjho názoru.. viem že už pred tým čo mal vzťah tak to takto bez vysvetlenia ukončil.. jemu ked začne na babe niečo vadiť tak sa na ňu vykašle a nechá ju nech si to sama v hlave porieši.. mne na ňom stále záleží aj keď neviem že prečo keď sa takto zbabelo zachoval.. myslela som si sama že som už uzavrela túto životnú situáciu, ale postupom času zisťujem že asi ešte nie..