Otazka na muzske aj zenske pohlavie

0vecka

hlavne udrziavat lepsie prepustanie ako koza nieje len tak nieco tam moze ostat este z fazy rastu ale nesedi mmi to aj ked nehovorim ze to tak je... a najme take vyroky ze kedysi som to citala teraz sa mi nechce hladat je to iste ako na internete nic nevidim ale je to tak

in blossom

o tom prepustani nechtami som tiez citala len raz od jedneho kvaziodbornika. myslim si, ze to je hlupost. ved premyslaj, ked si kremujem ruky, do koze vsiakne pekne ale do nechtov veru nie. cize mozno nieco maaalinko prepustaju aj nechty, ale nie vela a uz urcite nie viac ako koza, je to nezmysel
a aj to ma pobavilo, ze lakmi skryvaju plesne. no to iste, ja mam velmi pekne nechty, zdrave, a farbim si ich cisto len pre este vacsiu estetiku, proste preco si ludia farbia vlasy, tetuju a neviem co? lebo sa im to paci, nemusia tym ale vobec nic maskovat

rhea

ovecka, na nete sa mi to ozaj hladat a googlit nechce, je to pre mna strata casu a drahocennej energie na taku hovadinu... viem, ze nechty prepustaju viac ako koza, citala som to od jedneho doktora clanok... takze asi tak..nechce sa mi hladat a hadat sa a polemizovat o takej hovadine...

0vecka

2 modrobiela nejako som nehladal ale takisto su aj vlasy mrtve a predsa rastu ..
nechty rastu imho z nechtoveho lozka...a to beriem ze tam moze nieco prejst cez tu kozu ale nejako co som nasiel na nete som sa nedocital ze ci moze nieco cez nechty prejst do krvi...

navyse su na vsetko normy takze silno pochybujem ze by to nejako mohlo uskodit... ak tak jedine priamo na tom nechte a len z dlhodobeho hladiska...

modrobiela

Nelakujem ani na rukach ani na nohach. Je to hlupost ako tu bolo spominane ze davat chemicke nieco na telo ked uz sme dost schemizovany zo vzdzuch a potravy, nehovoriac o liekoch. Ovecka nechty su mrtve hej? A preco ti potom rastu? Ak by boli mrtve tak by ti odpadli a nerastli by nove. Rozmyslaj troska. Cez nechty ti tak isto prejde do tela a navyse tie co si lakuju tak lakuju aj okraj nechta nie len stred a najma cez ten okraj sa toho dostava viac do kozi. Podla mna zeny ktore si ich lakuju, tym zakryvaju ich nepekny vzhlad plesen a podobne. Aspon jedna kolegyna to tak robila, nevedela sa zbavit plesni na nechtach noh, tak to zakryvala tmavym lakom.

0vecka

2 rhea mas nejaky link na to co som teraz googloval tak som nenasiel nic... ja mam za to ze nechty su mrtve a nic cez ne neprejde

sampon

Ja zas nechapem, preco si vobec zeny lakuju nechty. A koho vobec napadlo davat si nejaku farbu na nechty a preco. Pripada mi to dost chore a uchylne.

bonbon

Podla mna mu nalakovane nechty pripominaju buejohi nieco s kym s cim mal zlu skusenost preto sa mu to nepaci.Ja cele leto mam nechty na nohach namalovane.v sandaloch tie nenamalovane nechty nevyzeraju dobre akoby boli zanedbane neupravene tak mi to pripada ani by som nesla von s nenamalivanymi nechrami na nihaxh.Tmavu bordovofialovu mam najradsej potom ruzivu a hnedu ale perletovu.o chodidla sa treba v lete starat robit zabaly a zvlacnovat pravidelne kremovat lebo je nevkusne ak niektore maju popraskanu kozu na patach a farebne nechty nebodaj vidno plesen pod nechtami.

Lesna_vila

Ano, lakujem. Vacsinou tak, ako mam aj ruky (cervena-ak su nechty kratke, ak mam dlhsie, tak vacsinou bleducka ruzova, taka skoro priesvitna, alebo francuzska manikura)...
A tebe odporucam riadit sa vlastnou hlavou a nedavat na to, co sa paci frajerovi - aspon co sa banalit ako su nechty tyka :)