Ako ju prvykrat pobozkat?

Príspevok v téme: Ako ju prvykrat pobozkat?
Michal-

prosim poradte mi chalani, ako pobozkat babu na usta, myslim bozkavanie jazykmi. Idem na rande s jednou kockou a chcel by som ju uz pobozkat. Ako zistim ze to chce aj ona? Teda ako vo filmoch ked sa dvaja prvykrat bozkavaju tak to robia z nicoho nic nie? Rozpravaju sa a zrazu on ju zacne bozkat. A ked by som to ja takto urobil dostal by som po papuli? Hrozi mi nieco take ak to urobim na prvom rande? Chcel by som s tym zacat ked budeme niekde osamote, nie pred zrakmi inych ale neviem ako nato bez toho aby som jej musel povedat ze "idem ta pobozkat" chcem aby to bolo take spontanne a vasnive. Je to prve rande ale ja po nej tuzim uz dlhsie a najradsej by som ju schmatol a strcil jej jazyk do ust ale nechcem ist nato tak zhruta aby som ju nevyplasil a aby mi nevylepila ze ju chcem znasilnit. Proste ta baba ma neskutocne pritahuje a citim k nej nieco co k inym nie. Je taka jednoducha a nezna zeby som ju bozkaval v jednom kuse. Viem ze pred rande si mam poriadne zamasturbovat, to mi radili uz aj komosi aby sa mi nepostavil a nechcena erekcia ale to z bozkavanim, no neviem radili mi take ko*otiny.. Ako ste nato isli vy chalani prvykrat. Ona je taka chutnucka zeby som ju zjedol no neberte to doslova. Najradsel by som ju chodil do travy a bozkaval a bozkaval. Ako zistim ze chce to aj ona? Ako ju vasnivo pobozkat? Dajte rady prosim!

Monči363

Othelo: Súhlasím s tvojou predposlednou vetou :) Ja milujem bozkávanie, je to moja asi najoblúbenejsia cinnost. Pre mna bozky znamenajú ovela viac ako sex.
Ked mam pri sebe svojho milovaného bozkávala by som ho stále..(no bohuzial teraz nemám nikoho) a velmi a veeeeelmi mi to chýba :(
Potrebujem pusu :( :(

Othelo

kamo niekoľko dní predtým než budeš mať to rande si ho poriadne vyhoň aspoň dvakrát denne aby si nebol taký pri nej nadržaný. Francuzáky si nechaj na neskôr lebo z teba nadobudne dojem že ideš na vec vždy veľmi rýchlo s každou. Takže keď bozk tak len jemný na pery a ak ich pootvorí viac ako len na jemný bozk tak nenásilne jej vnikni jazykom do úst a uvidíš ako zareaguje. NIektoré sa strašne radi bozkávajú. Veď uvidíš ako bude reagovať.

Monči363

moja úplne prvá pusa bola na nasom druhom stretnutí u mna doma :D
a hned francuzák :D normálne som nestíhala..ved si viete predstavit, vasa prvá a hned vám jazyk zastrčí dobreženie do krka :D
síce uz davno nie sme spolu, ale nikdy na to nezabudnem...bolo to také divné :D

Maoam

tak je, predtym mozes skusit este nejaky prijemny dotyk, ruku, alebo ju objat okolo pliec, uvidis ci jej to bude prijemne, alebo nie...

a ako som uz pisala, ak pusa, tak na usta a dost, uvidis reakciu

francuzak ee

nie na prvom rande, iba si ju odplasis :D

ja viem, ze si na nu nazhaveny, ale ak ti na tom zalezi, tak sa maj pod kontrolou, oplati sa :D

MultiLevel

Nechcem ti pisat nejake "navody", ale to bozkavanie "jazykmi" si na prvy raz odpusti....Pisem ti to ako zena. Ak ju ides prvy raz pobozkat, tak skus len obycajny bozk na usta, ktory uvidis ci ti opatuje. Neviem preco chces hned do toho zapajat jazyk, ale skus to na prvy raz bez neho :)
Pytat sa kedy to urobit a ako, to je vsetko na tebe, na nej a na situacii aka nastane...neriad sa nicim inym, len tym co ti situacia ponuka. Toto nie su veci, ktore si mozes nacvicit a potom podla scenara robit. Prosto, az budete spolu a nastane vhodna prilezitost, tak jej nezne vezmi napriklad tvar do ruk, pohladkaj ju a daj jej pusu...Nerada ti to takto pisem, lebo uz je to "diktovanie", ze co a ako...Nechaj veci plynut, rob ich tak, ako ich citis a ako si myslis, ze je to spravne. Jej reakcie ti budu odpovedou :)

Maoam

ak o nu stojis naozaj a chces s nou vztah, nie iba sex a ona je taky jemnejsi slusnejsi typ, tak nie je prave super napad sa na nu vrhnut a hned jej strcit jazyk do krku

skus ju pobozkat najprv iba na usta a uvidis jej reakciu

ak by sa aj odtiahla, nevadi, aspon si nic neposral

ale ked na nu hned vyletis, mozes si to pokazit, ale normalna pusa na usta na zaciatok je OK na prvom rande