Ako jej to vysvetlit?

Príspevok v téme: Ako jej to vysvetlit?
ideminanervy

Ahojte,priatelka mi uz par dni neda pokoj a strasne hysterci a nervaci sa, ci nie je nahodou v tom. Mala plodne dni a mali sme to s kondomom. Ani som sa neurobil,lebo neverim kondomom natolko,aby som to pustil do nej. Samozrejme som ten kondom musel ist skontrolovat a nasiel som na nom malu dierku asi tak v polke kondomu, nebola velka. Proste taka malicka a ked som do neho napustil vodu, ani z neho poriadne netieklo, iba z tej dierky isiel taky slaby prud,aj to som musel dost silno stlacit. No len problem je v tom, ze priatelka si stale ide svoje, ze aj ked som sa nespravil, tehotna byt moze. Ako jej mam vysvetlit,ze ani tie kvapky lasky nedokazu take zazraky oplodnitelske, aby ostala v tom, ked som sa neurobil ? Ja uz neviem co mam robit, robila si test, vysiel negativne, je to devat dni od styku, len povedala, ze to je prilis skoro a teraz ma tri dni do kramov a je to s nou na nevydrzanie aj ked ju milujem. To fakt moze byt tehotna ? normalne zacinam tomu sam verit, ked robi taku dramu a sceny.dakujem za odpoved.

lilyiankaa

ak správne počítam, mala ich dostať včera, neviem načo taký stres, veď sa sem tam stane, že menzes mešká to hneď neznamená, že bude tehotná ....... a keďže má z tho nervy, tak je samozrejmé, že jej neprišli načas

ideminanervy

Nedostala krámy,myslíte,že fakt može byť v tom,včera si robila test a bol negatívny ... Je to 13 dní od styku

lilyiankaa

samozrejme, že nebude tehotná a keď bude ďalej hysterčiť, tak jej menzes od toho stresu príde ešte neskôr ....