Paci sa mi kolegyna v praci

Príspevok v téme: Paci sa mi kolegyna v praci
Lubo777

Ahojte,

mame u nas na recepcii kolegynu, ktora sa mi paci. Casto vsak s nou neprichadzam do kontaktu, mozno tak nanajvys v kuchynke, ale to tiez len zriedka. Chcel by som ju zbalit, ale neviem ako na to? Neviem, ci ju hned niekam pozvat von, alebo sa snazit len nezavazne kecat a ked bude vhodna prilezitost tak ju skusit pozvat. Mate nejake tipy? Dik.

michael067

Mojpohlad: PRESNE, tak si to predstavujem aj ja. Neviem si predstav´t že začnem s nejakou babou kecať, a v duchu si myslím a však musím s ňou rozprávať lebo ju chcem zbaliť.
Musí to byť spontánne

oči gúľam

migralgin načo otváraš dva roky starú tému? Chalan buď s danou slečnou už dávno randí alebo aj zmenil prácu :DDDD

mojpohlad

"Chcel by som ju zbalit, ale neviem ako na to?"

Vykasli sa na to :D

Na taketo veci sa clovek nepyta, to by malo ist akosi samo, pokial si nevies poradit sam, tak radsej cakaj na nejaku spontannu/prirodzenu situaciu kde sa s niekym das do reci.

sewie

najskor skus len tak nezavazne pokecat, nech ta aspon trosicku spozna. nesnaz sa ju silou mocou ohurit-tym to vela muzov pokazi..len uplne nejaku normalnu beznu konverzaciu nahod a odtial sa odrazis dalej:) vela stastia!