Čo si všimnete ako prvé?

Prezyvka55

no praveze to dievca co vypichla laurora je este najkrajsie zo vsetkych co tu boli pridane.. ostatne su prilis take tuctove.

Hmm a co tak nejaka s ohnivymi vlasmi?

fc04.deviantart.net

laurora

AG97 ty si fakt vobec nepochopil co pisem, mne je jedno ako kto vyzera, pre mna za mna nech su zeny chude, tucne hocijake. Ale ved tato tema je o tom, co je podla nas pekne, takze pisem co sa paci MNE!! A NIKDY som nenapisala ze len take zeny s B-ckami a akurat stihle, maju pravo byt uznavane, milovane a obdivovane...ty si uz totalne mimo?? Toto kde si si precital?Alebo, ze ludia maju byt ako z kopiraku, som napisala nieco take? Neznasam chlapov ktori si domyslaju sprostosti, ktore nikto nenapisal. Len tu davas fotky zien, tak normalne komentujeme co sa nam paci a co nie. Tebe sa tiez nepacia velke prsia a co mam ta tu zacat osocovat, ze tie zeny zato nemozu ake ich maju a preco ich sudis? :)

AG97

tak mozno su trocha chudsie ale co ak nemozu pribrat? Mal som jednu taku frajerôcku co jedla ale pribrat sa nedalo. Aj kolegynu jednu mam, napchava sa a nepribera. Mozu oni zato ze im nejdu kila nahor? Aj stitnu zlazu mali vysetrenu a vsetko v poriadku. Ved geny mame kazdy ine nie a teraz co, chudke dievky nemaju pravo aby boli milovane a pacili sa niekomu?
Ovecka tak iny chlop, iny vkus :D
Laurora ale ty nemozes chciet aby kazda jedna baba vyzerala ako z kopiraku. Jedna pribera strasne rychlo, druha nepriberie nic. Tak co sa maju zabit lebo nevyzeraju podla tvojich predstav? Lebo nemaju akurat becka? Zase cisto podla vzhladu by som cloveka nehodnotil. Lebo co ze ma male prsia a je vychudnuta ale moze mat super povahu ako ta moja byvala. A byvala je preto lebo odisla do zahranicia a odvtedy to medzi nami akosi zhaslo. A ja aj tak radsej chudsie ako tie pri sebe. To by sme museli mat vsetci jednu mater aby kazda zena vyzerala podla tvojho stylu ani chuda, ani tucna len cisto zensku postavu s beckami. Ved aj my muzi sme i tucni, i chudi, i mali, i velki. Trosku mi tvoje zmyslanie pride ako z oblasti eugeniky za Hitlera, ze len ti s dokoanlou postavou maju pravo byt obdivovani, milovani a uznavani. Mame roznych otcov a mami, a geny len dedime a nevyberame si ich pred porodom. Takze tak mila Laurora.

laurora

AG 97, viem, co chces povedat, proste prirodzene, normalne dievcata, ziadne strojene krasny. OK, v tom s tebou suhlasim. Ale tie moje by boli pekne aj bez makeupu, lebo mne sa pacili ich crty, symetricka tvar, nie to, ze boli vyretusovane. ALe mas pravdu, vyzerali inak umelo- lebo su to modelky. No mne sa tiez nepaci ani tvoj vkus, fakt su vychudnute. fakt sa ti paci toto?

scontent-b-vie.xx.fbcdn.net
pre mna je to napriklad extrem a nevyzera to zensky, ale dievcensky. Nepoviem, keby si mal 14 rokov a pacili sa ti dievcata.
Jedine, ktore vyzerali este dobre su tie 3 dievcata. A inak neboj sa ziaden komplex nemam a este raz ti hovorim, ze sa mi obrovske prsia nepacia. Ale ani vychudnute dievcatka proste ;)
Najlepsie je proste taky stred- prsia B-cka a vaha taka, ze to dievca vyzera proste zdravo, vie sa poriadne najest a nie je ani chuda a ani tucna ;)