Čo si všimnete ako prvé?

dafaq

PS: vyzerala by lepsie rano po zobudeni nevyretusovana ako hentie vyretusovane po 2 hodinach v salone krasy. hoho, som to ja ale luckyass.

dafaq

tie foto z netu si mozete viete co
tak vyzeraju asi 1% z tych 3600*24 sekund zo dna.
bullshit
dal by som sem aj realne foto peknych slecien, ale nebudem zdielat foto mojej drahej predsa.
ale povim vam, to by ste kukali ;)

laurora

AG 97 Jasne, ze to su silikony, ved je to klasicka modelka. Ale ja tu vobec neriesim prsia teraz, ale tvar, pekne vlasy, pekne crty :)

AG97

Laurora ale vyzera akoby mala silikony :D Neverim ze su prave :D
Aja, ja neviem, nejako sa mi nepaci ani jedna. Take strojene vyzeraju, neprirodzene a umele. Posobia tak na mna, co uz :)

laurora

AG97, dobre ze ide len o prsia, ale neviem preco si tu dal na porovnanie take extremy, ze ziadne prsia a obrovske, ved najcastejsie sa predsa muzom pacia taka stredna velkost. Ani melonny nie su uplne super a male prsia su zas az prilis detske.

a mne osobne sa pacia typy ako napr. Norkys Batista :)

encrypted-tbn1.gstatic.com

Aja02

AG97, u tej mexičanky to beriem, tá je silno nalíčená, ale tá Ruska? Však tá má minimum make upu. :-D Mne sa zasa nepáčila žiadna z tých, čo si sem dal ty. :-D
A čo je na nich umelé? :o

AG97

Laurora a ver tomu ze niektore zienky takto mladistvo vyzeraju aj v dospelosti, vecne mlade zeny s mladistvym vyzorom. Sam osobne poznam take dve. Maju po 30 ale clovek by im tipoval ze maju 16 ci 18 rokov. To su geny co? :D POstava sik, tvaricka sik a energie habadej :D Akoby elixir mladi uzivali :D

AG97

laurora ale tam slo o prsia ktore su krajsie nie o babu celkovo len prsia uz som to tu vysvetloval predsa.
Aja to co si tu dala ved to sama umelina a prehnane strasne vela mejkapu na nich, to ked sa odlici to je ine cafe ze? :D Nie mne sa ani jedna z nich Aja nepaci. Vyzeraju ako keby na ples sli, sorry.