Zamilovaná do chlapca

Príspevok v téme: Zamilovaná do chlapca
lola41142454

Idem na strednú školu a chcem začať uplne inak.Chcem sa viac učiť,začať sa slušne spravať,a nemať taky detsky rozum ako mám teraz.Páči s ami jeden chalan ktorý ide do tej istej školy ako ja,ale neprejavuje o mňa záujem.Prvýkrat som ho spoznala pred 2 rokmi.1 rok som o neho nemala zaujem a ten druhý som bola do neho zbláznena.Všetko čo robi to je presne to čo chcem aby robil moj vysnivaný muž.Kamaratky i kamoši mi vraveli o ňom aký je super čo vie robiť a také.Na začiatku roka nebol pekný ale mne sa už pacil vtedy a zrazu okrasiel a začína sa páčiť i iným dievčatám.Len niekedy sa ku mne prihovorí a na facebooku mi napísal len 2 krát.Ja nechcem s ním začať chodiť,šak viem jak končia také vztahy ale nemožem proste na neho zabudnuť.Ja sa snažím zabudnuť ale nedá sa ://

MCA

Stredná škola :) to budú najkrajšie spomienky tvojho života. Nikto ťa nenúti aby si naňho zabudla...možno o teba má záujem, možno sa len pretvaruje aby ťa zmiatol...zapracuj na sebe, tak ako vravíš, že chceš niektoré veci zmeniť...a potom možno on bude zbláznený do teba :)