Už ma nepriťahuje?

Príspevok v téme: Už ma nepriťahuje?
Lucille

Ahojte. S priatelo sme spolu uz dva roky, ale pozname sa uz dlho a aj keď ho stále milujem, posledné asi dva mesiace už ma vôbec nepritahuje. Rozumieme si, vzdy ma vie rozosmiať, podporiť, utešiť a keď nie sme spolu stále na neho myslím. No ako som povedala v poslednej dobe ma po fyzickej stránke vobec nepritahuje...nerada to priznávam, ale dokonca odpudzuje. Možno je to preto, že ta najväčšia zamilovanost uz presla a ja som si zacala uvedomovať jeho nedostatky. Určite k tomu prispelo aj to ze odkedy sme spolu pribral dvadsat kg (pritom už na začiatku bol skor taký macko) a aj ked sa s tym snaží niečo robiť, moc sa mu nedarí.jednoducho uz na sex s nim nemozem ani pomyslieť a keď tak to robim len z ľútosti ale nemôžem sa pri tom uvoľniť, nie si to ešte užiť a preto to je občas aj bolestivé. Veď skúste si predstaviť, že na vás leží niekto kto je skoro dvakrát ťažší ako vy a navyše sa hneď unaci a spotì...Myslíte, ze keby ho začnem motivovať k napr bicyklovaní, turistike alebo nejakým sportom, ktoré môžeme spolu vyskúšať pomohlo by to? Nechcem ho totizto stratiť. Viem, že sme ešte mladý (mame 19r) ale som si istá, že ho milujem a aj vsetci naši priatelia a rodina hovoria, že lepsieho prietela by som nenašla. Prosím poraďte, lebo sa bojím, že ak by som mala možnosť mohla by som ho podviest a to by mu zlomilo srdce. Ďakujem

Tanik66

Podobný problém mam aj ja :-/ už to trvá príliš dlho a vobec sa to nezlepšuje...akákoľvek rada ja vítaná...a Lucille tebe veľa šťastia ;-)