Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vajco

sylvan

cawes a ako to vyzeral ten pruh nevies mi opisat lebo aj ja mam nieco take :( no neviem ci to je pruh iba kus ma to boli niekedy a ked si to nahmatam ta mam tam ako keby take hrube zili a kus bolia newiete co to je??

coosom

Ja mam podobny problem.
Ked som bol mensi, mal som pruh na lavej strane. Teraz na pravej strane v poslednej dobe badam, ze prave vajicko je vyssie a viac v predu.
Neviem co s tym.

=:-)

Ale chalani ved to je normalka ked dospievas resp pred dospievanim. ide o to ze tie vajcia su uchytene hore v tych"kostiach" a padnu postupne alebo naraz preto mas jedno a druhe tak vyssie.ide to vyvojom semennikov som to mal tez ide o to kolko mas rokov :)

certi1

podla mna, kym si doma, by si si na to vyssie mal zavesit nejake zavazie, nech ti ho trochu vytaha na uroven toho nizsieho.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.