Rozisiel sa so mnou - boli to

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou - boli to
izabella7

Ahojte priatelia.Pisem vam aby ste mi poradili. Priatel sa so mnou rozisiel po 9 rokoch. zo dna na den.Hadavali sme sa ved vsade je nieco.po tolkych rokoch je to bezne. Normalne sme sa priebezne stretavali, ale ak zacalo leto, mal na mna stale menej casu, ja som sa vzdy usilovala o stretnutie ,jemu to bolo jedno.ja som prisla o vsetky konicky a priatelov kvoli nemu.lebo ak som chcela byt s nim musela som sa prisposobit. Prezili sme vela pekych chvil,smiali sme sa tesili z malickosti. zili sme ale kazdy vo svojej domacnosti,jemu to vyhovovalo,ze mne nie uz som rezignovala.zmenil sa stal sa z neho egoista?Alebo vzdy bol a len som to nevidela? Nemal rad dotyky na verejnosti ani v sukromi,Zacal mi v poslednom case hovorit ze som slepa lebo pouzivam na citanie okuliare. tlsta lebo som pribrala asi 5kil,hlucha lebo obcas som mala zalahnute.Ze ho uz nepritahujem a on si potrebuje najst inu zenu,so mnou ho to nebavi.Opytala som sa aky ma dovod,povedal ze ziadny mat nemusi. Nies som jeho zena tak si bude robit co chce.Nereaguje na sms ani na tel, stretnutie v klude sa porozpravat. -odmieta,ignoruje akykolvek pokus z mojej strany.Zacal chodit po baroch s kamaratmi a ja mam stale pred ocami ze uz sa na neho nalepila nejaka krasna nadherna dokonala zena a riesi ju a preto ma odmieta. Moze chlap po tolkych rokoch len tak prepnut na inu babu? Len tak odstrihnut 9rokov? Kolko veci som pre nehourobila kolko krat som sa snazila mu vyhoviet, cely svoj sukromny zivot som pre neho obetovala a on ma takto zo dna na den odkopne,bez diskusie. nechapem som v soku a zufala??

izabella7

Ahojte vsetci. Stale sa drzijm aj ked v noci nespim, boli to. Zacala som mysliet na seba robim co chcem idem kam chcem akurat tie vecery a noci su brutalne...Vecer zaznem lampu a modlim sa k bohu aby to tak nebolelo....Macam si tu??Ozves sa mi prosim ta?? Ako zvladate rozchody vy ostatní? budem vam vdacbna za kazdy nazor.....DAKUJEM

Maoam

izabella, pokracuj v tom, venuj sa sebe, zmen par veci vo svojom zivote

chce to CAS a vydrz, je to velmi tazke, ale nic ine nezaberie, iba hladiet vpred a vytrvat a venovat sa sebe, aj ked mas chvile ci dni, kedy nevladzes

izabella7

To je v prdeli. Clovek je s niekym 9 rokov a chlapi su takí hajzli ze smahom ruky sa odstrihnu. ..som zdrvená...

izabella7

Ahoj macam. ako sa dnes máš? Mna to vecer zasa zacalo chytat ale zhlboka som dychala a stale si opakovala som v pohode som v pohode. Jedine co ma trapi je to ci si na mna pri inej pomysli...predsa sme rozidení 3 tyzdne a 9 rokov dlha doba.Alebo som zas hlupa a nemam a ma to co zaujimat? Boli to. ale nevzdavam sa zacala som sa o seba starat ,vyplnam si cas len aby som nebola sama. ...Boli ma ked vidim ludi co sa objimaju aj ked im to zo srdca prajem,nech su stastní

izabella7

to bol taky ulet...potrebovala som sa vypisat vraj to pomaha. Prosim vas napiste mi ake vy mate skusenosti ...dakujem vsetkym dobrím ludom za to že sú.................

izabella7

Túžim srdce vytrhnúť
z tej hrudi bažiacej
po nekonečnom utrpení
niekde pozastavenej lásky.

Obalené bolo látkou
tvrdou a nepriepustnou
City sa od neho odrážali
ako slnečné žiarenie

A predsa.
Stalo sa to znova.
Aj srdce malo svoju slabinu
a nepomohla ochrana
spoľahlivej matérie.

Tá slabina má len päť písmen
a predsa je taká mocná.
Mocnejšia než všetky slová sveta.
To, čo našlo dieru v mojej ochrane
sa nevolá inak
ako láska.

Vyzbrojila som sa proti nej
všetkými zbraňami
tejto militarizovanej planéty.

Nechcela som stretnúť lásku.
Ten cit vraj najkrásnejší na Zemi.
Ten cit, čo naplní srdce šťastím.
Ten cit, čo prenáša hory.
Mne preniesol srdce
do vulkanickej sopky,
kde ho pomaly zožiera láva.

Kričím.
Ale nikto ma nepočuje.
Srdce predsa nemá hlas
a nemôže svetu povedať,
ako veľmi sa pre ten cit trápi.

Prečo sa mi len ten človek pozeral do očí
a zapálil v mojom srdci
opäť pocit zamilovaného dievčatka.
Prečo náš život chcel vidieť kráčať spolu
a spoznať sa .....
Prečo osud dovolil stretnúť naše srdcia,
ktoré sa nikdy nespoja v jedno?

Nikdy som po tebe netúžila,
ani po jednom tvojom úsmeve
či dotyku našich rúk,
čo báli sa lásky.
Čas stál proti nám,
na míle vzdialené kroky naše
stretli sa len málokedy
v uponáhľanom kolobehu života.

Máme svoj život.
Svoje ciele.
Nie je už nič na tomto svete,
čo by sme mali spoločné.

Predsa však to bola
iba zákerná namotávka.
A ja hlúpa som jej diabolskému čaru
znova podľahla.

Budem sa teda do konca svojho života
bez viery v spoznanie pravej lásky
Pýtať sveta:
PREČO?

Už neverím v lásku,
neverím v muža
bez postranných úmyslov,
neverím, že som vždy tak podlo oklamaná.
Ja neodkážem uveriť tomu,
že láska je tak pošpinená.
Ľudia si z nej robia iba dobrý deň.
Sú otrokmi klamstiev a zrady,
čo nemajú v jedno kráčať s láskou ruka v ruke.
A predsa.

Chcela som ťa nenávidieť.
Skončiť svoj život
nežiť len smútok
a nedúfať
v pravú lásku
a obojstranné šťastie v slovách:
MILUJEM ŤA - AJ JA TEBA.

Láska sa už viac nenachádza
v mojej slovnej zásobe.
A ja si k svojmu srdcu
nikdy nepustím
tú bytosť,
čo nazýva sa mužom.

Maoam

samozrejme, ze je absolutne vnutorne nevyrovnany sam so sebou, ma komplexy, frustracie, bohvie co vsetko

k tomu je narcisticky, bezcharakterny, bez chrbtovej kosti, vyuzivacny egoista - myslis, ze tento typ cloveka je schopny nezistnej lasky a dlhorocneho stabilneho naplneneho vztahu k inej zene?

prebud sa

ak nadabi na sebavedomu, sebaistu zenu, tak ta ho hned kopne do riti

najskor si bude hladat novu obet

Maoam

izabella, zbav sa prosimta iluzie, ze tento chlap sa zmeni na uzasneho milujuceho partnera

pri inej...

moze nejaky cas hrat a pretvarovat sa - ale nikto to dlhodobo nevydrzi, ani on

bud rada, ze je tento psychos a despota z tvojho zivota prec a ze si tym dostala sancu zacat nanovo a inak

vsetko zle je na nieco dobre - musis to urobit pre seba, aby sa ti to uz viac nestalo

co sa toho tyka, ci sa mu to vrati, ja som toho nazoru a tiez som sa to sama seba casto pytala, uprimne priznam, rokmi a pozorovanim som prisla na to, ze ano, vsetkych ludi dostihne to, co spravili, aj dobre, aj zle

je to len otazka casu, niekedy to pride rychlo, inokedy to trva roky, niekedy desatrocia, niekedy az v dalsom zivote

existuje vsak zakon akcie a reakcie a tak vsetko, co urobime, co si myslime, co vykoname - vsetko sa odrazi

mnohe veci sa vsak vratia v inej forme, napr. ako priklad uvediem - clovek roky vedome ublizoval inym vo vztahoch, trapil ich, tyral atd., nemusi sa mu to vratit v tom, ze niekto ublizi vo vztahu jemu, ale velmi casto tito ludia psychicky tazko ochoreju a po rokoch su z nich trosky

alebo sa im stane nieco ine

ty sa netrap tym, ci sa mu to vrati - karma funguje, o to sa ty neboj

nepraj mu nic zle - jeho si to najde samo

ja osobne este velmi rozlisujem u ludi to, ci nieco robili vedome alebo nevedome, s umyslom alebo preto, ze nevedeli inak ale nemysleli to zle - v tom je obrovsky rozdiel

takisto inak vnimam ludi, ktori si svoje chyby uvedomili a rozhodli sa ich napravit, ci dokonca po rokoch prisli za tym clovekom a ziadali ho o odpustenie

inak vnimam ludi, ktori si cely zivot myslia, ze oni su ti naj a to ti ostatni su zli a vsetko robia zle, nikd si neuvedomia svoj podiel zodpovednosti, nikdy si neuvedomia svoje slabosti, chyby, proste nie su toho (este) schopni

ja viem, ze ti je teraz strasne, ze to hrozne boli, ale ked to prejde, co bohuzial este nejaky cas bude trvat, budes dakovat za to, ze je z tvojho zivota prec