Muž kozorožec

Príspevok v téme: Muž kozorožec
mishtagea

Viem, že človeka sa nedá škatuľkovať podla nejakého znamenia , ale v tomto prípade to totálne sedí. Páči sa mi jeden muž , ktorý je čistý kozorožec a neviem ako si k nemu nájsť cestu. Keď pracuje tak sa venuje práci a nejaký pomimo rozhovor je nereálny a keďže nebývame v tom istom meste ani nejaké "náhodné" stretnutie nehrozí. Preto som len zvedavá aké skúsenosti máte vy s takýmito mužmi , ako ste sa s nimi dali dokopy ...atď nech naberiem nejaké inšpirácie :)poteším sa každému postrehu

Maoam

Blondula, ja ako som uz pisala poznam dost muzov Kozorozcov a z toho 3 vo vztahu a su fakt fajn, z dlhodobeho hladiska, len ich treba spoznat. Su fakt ovela horsie pripady,bud rada, ze mas co mas :D.

doubledog

kozorozec city az tak neprejavuje, ale zato ich ma silne a dlhodobe.
takze naucit ho prejavit ich, to je uz o dost lahsia uloha.
mas na com stavat :)

Blondula

MAOAM...presne ako vravis :D dokonca nase prve rande bolo az po 4 mesiacoch co sme sa spoznali.co sa tyka zien,tak moc priebojni nie su kozorozci,treba im dat najavo,ze zena ma zaujem,ale nie nejak nasilu :D ani ziarlivi nie su...taky uplne v pohode,nic ich nerozhadze :D uplny opak mna,mna zase vytaca,aky je :D ale zvykam si uz :P ono naozaj je dolezite mat chlapa,s ktorym si rozumiem a je spolahlivy,nez nejaky ciciak vecne na mne nalepeny :D

Maoam

Blondula - ale to je dost typicke, to neznamena, ze ich neciti :D

vzdy lepsie, ako takeho,co ta na verejnosti bude ocmuckavat a rucickovat sa s tebou a oblapovat sa vsade na verejnosti a bude nespolahlivy klamar a podvadzac ;D

Maoam

ja som mala problemy so skorpionmi, vahami a blizencami, strelci - dost problematicke

ale tie prve tri - ziadny spolah a strasne povahy :D

spolah bol na kozorozcov, bykov, rakov, ryby su tiez fajn, barani vedia byt tiez Ok kolegovia

veštica

najhorsie povahy maju skorpioni, panny, vodnari, blizenci, byci a vahy.
Panny a skorpioni su najhorsi z nich. Panny puntickarske a kriticke voci vsetkemu. Vecne nespokojne a ustipacne.
Skorpioni podobne ale este so sklonom vecne ustipnut cloveka nejakou narazkou .Strasne komplikovani ludia co sa narodia v tychto znameniach. Najlepsi su strelci, raci, levi a barani.

Blondula

ja mam kozorozca a veru ziadna slava :D je sice na neho spolah vo vsetkom,ale mam prvy krat pocit pri nom ako muzovi,ze svoje city nedava najavo :O to ma trosku sokuje,lebo chodit rucicka v ruke na verejnosti alebo si dat pusu je velmi tazke :D a to nevravim o vyznani lasky alebo niecoho :D ale je strasne fajn a strasne ma rad deti a mojho syna obzvlast :D takze az na tie city je to v podstate dobry chlap :D

Maoam

ja osobne ciastocne mam overene vlastnosti ludi oboch pohlavi, ale nielen lunarnych, ale i v kombinacii s cinskymi znameniami + dolezity je aj ascendent

osobne poznam dost vela Kozorozcov (v roznych kombinaciach podla roku narodenia a ascendentov), väcsinou poznam muzov-Kozorozcov a mam s nimi dobre skusenosti

su velmi realisticki, pracoviti, huzevnati, dost puntickarski, niekedy az prilis 'tvrdi' - ale maju pravdu...

je na nich spolah

vedia byt dobrymi priatelmi, aj ked trva dlho, kym si niekoho pustia na telo a kym zacnu doverovat

mishtagea

dakujem velmi pekne za vsetky postrehy ale mna by skor zaujimalo ako ste toho svojho "kozorozca" zlomili , kedže 80% ich záujmu je práca a o tych zvysných 20-tych vedia len oni sami?