Vitamín B17 a dalšie

Príspevok v téme: Vitamín B17 a dalšie
bujak21

zdravím ludia už týžden ma vkuse boly hlava akesi tlaky v hlavne na čele a pri očiach neviem čo by to mohlo byt a k doktorom nechcem ist lebo zase mi daju lieky ktoré mi nič nepomožu tak sa bojím či by to nemohol byt nador alebo niečo take mam aj doma čaj graviolu a každy den ju pijem rozhodol som sa že skusim to spravit tak ako keby som mal rakovinu len neviem čo mam robit na internete som čítal že mam jest len zeleninu a sem tam ovocie ale neviem či vdaka graviole a jedeniu iba zelenii z ovocim niečo dokažem tak chcem od vás rady
napríklad kde by som mohol kupit vitamín B17 a ako ho davkovať + nejake vitamini ktore su dobre viem že si hovorite že možno nič nemam ale chcem sa poistiť a mat pokoj a ak ničo mam tak nech sa to vylieči teraz prosím nejake rady ktore ste použivali vy a pomohly pripade vaši známi hlavne nech to neni len o graviole a zelenine prosím pomožte mi Ďakujem

bujak21

RNG vidím že naše komentáre zmazali (neivem prečo) dám vám na mna e-mail a tam mi možte poradiť tekken8@centrum.sk

bujak21

Zdravím ludia takže dal som si skontrolovat obličky su zdrave, bol som na kardio- nič nenašli rentgen pluc nič znova vylsdky krvi mam teraz doma u seba vraj su v poriadku

davm vam tu rozpis

Leukocyty 4.17 10^9/1 4-10 (* )
Lymfocyty aut. 40.5› % 25-40 ( )*
Neutrofil aut. 49.2‹ % 53-75 *( )
Monocyty aut. 8.4 % 2-10 ( *)
Eozinofily automat. 1.4 % 0-5 (* )
Bazofil aut. 0.5 % 0-1 ( * )

nechce sa mi to viac rozpisovať keď tak napíšte tu čo tu mam ešte dat mam tam ešte ABS počet lyafo,nautrof.,mono,eozinof.,bazofil.

Erytrocyty,Hemoglobin,Hematrokrit,stredny obj. ERY, hemoglobin ERY
Str.fareb.konc.,Var rozpätie.ery,trombocyty a Stredný objem tromb. ked vas s toho bude niečo zaujimat napíšem to tu

čo sa týka tak hlava ma boly nejako uplne divne ako ma nikdy nebolela
nemožem poveda že neboly ale nemusim to tak vnimat a daju sa mi robit niektore vecy dalej citim sa hrozne slaby mam problem kračat rýchlov chvozdov asi pred 2 týždnami mi začalo nejak divne bušit srdce(preto to kardio) mam lieky na zapal od neurologije jeden je Veral a druhy sa vola dorsiflex, bušenie srdca začalo asi po 10 minutach čo som dojedol rožok zo syrokremom dnes som si dal halušky a tiež sa mi spravilo velmi zle niečo ako keby sa mi chcelo vracať ale ešte som nevracal za tých 20 dni iba par krat slaby pocit vracania posledne dni ako som začal brat tie tabletky mam dost hnačky dnes som bol asi 5x na záchode spanok mam prybližne 7-8 hodín ked idem o 22:30 spať vstanem 6:20 a tak.. no pohyb som mal celkom dost pretože som chodil zo školy domov pešo cca 1,5 kilomettra každy den sem tam som šiel na bicykli vodu pijem vela no ako začala boliet ta hlava tak som z počiatku sedel cele dny doma lebo som nevedel čo to može byt ale potom ako mi začalo bušit srdce som začal chodit na prechadzky a tak. to je asi všetko dufam že mi poradíte lekari zatial nič nenašli.. ešte ma zaujima ta hesiminova bolesť hlavy celkom dost príznakov splnam dufam že to neni nič vážne

Ivka 1

Bolesť hlavy môže mať rôzne príčiny. Aké vyšetrenie ste absolvovali na neurológii ? Magnetickú rezonanciu alebo tomograf ? Skutočne môže ísť o zápal , môže sa však jednať aj o nedostatočný príjem tekutín, poruchy zraku , nedostatok vitamínov v organizme. Môže však ísť aj o histaminovú bolesť hlavy, ktorá postihuje najmä mužov v mladšom veku.

redka

neviem preco myslis hned na jednu z tych najhorsich diagnoz...

pijes dost vody? mas dostatok horcika? skor si skus najst na nete co to znamena, ked mas zvyseny vapnik v krvi ked ti to uz nasli... mozno sa ti nevstrebava dobre... na to je potrebny vitamin K2 a D3... skus si dat zmerat tieto levely... pises ze to mas hlavne v lete... nebude to predsa len tym nedostatkom tekutin??? pijes dost a co pijes? ako travis cele dni? nie si vkuse doma ci v praci za compom? mas nejaky pohyb? a co spanok? vsetko oka? travenie? vylucovanie? ziadne nepriaznive prejavy?

bujak21

aha no stresujem sa dost a neviem ako by som sa ho zbavil aj keby chcem hlava ma boly tak 20 dni už bol som na vyšetreniach v krvi mi našli zvýšene kalcium alebo nejak tak a menej bielich krviniek moč mám biely a žltý takže asi v poriadku

ale chcem sa spítať asi pred 6 dnami mi začalo nejak rýchlo bit srdce trvalo to chvýlku a potom som sa citil strašne slabo pri kardio vyšetreni mi nič nezistil a rengen pluc a srdca je vraj v poriadku nechapem čo to zapričinilo suvisi to z tou hlavou? vždy ked sa zobudim z noci tak ma začina po chvýlke boliet hlava nad očami pri spankoch a na čele hlavne po bokoch čela neviem čo mam robiť chcem aby som sa zase citil normalne ale nejde to sam tam ta hlava boly menej ale na dlaši den zas boly a vobec to nechce prestať začinam sa citit zúfalo všeci su zdravý uživaju prazdniny a ja som zatial nezažil jediny den bez bolesti hlavy ty lekari mam dojem že to vobec neriešia v pondelok mam zase ist na krv. na Neurologi mi dal doktor tabletky proti zapalom a na uvolnenie svalov chcem sa spítať može to byt zapričinene všetko zapalom alebo to neni možne ?

RNG

B-17 sa nachadza najma v kostkach roznych ovoci, v horkych mandliach, marhuliach, slivkach, ceresniach broskyniach a podobne. Kedze je to mkyanid, neodporucam jest privela tycy semienok naraz, 5 az 15 podla velkosti. Dobre pravidlo je, ze ich nezjes viac, nez ovocia co s nimi ide.
Inac viac ako sa branit proti rakovinam najdes cez Google, pod mojim nickom a slovom rakovina.
Tym ze nepojdes k lekarom ti nepomoze nijak zdravotne problemy riesit. Na to, aby si ich mohol adresovat musis vediet, ake problemy mas.
Nakoniec tvoje bolesti hlavy mozu byt len dosledok stresu, nedostatku spanku alebo zleho travenia. Aj tie temy v uvedenych strankach mozes najst, tj pod stres, spanok, travenie.

bujak21

nie nie okuliare nemam a zo zrakom tiež nemam moc problemov

neviem čim by to mohlo byt ale ak to neprestane do pondelka pojdem ku doktorovi nech mi spravia rontgen alebo niečo