Mám rakovinu?

Príspevok v téme: Mám rakovinu?
VV

Dobrý večer !
Dnes som si bola pre vysledky z CT brucha v pondelok ich zanesiem lekárke , ale už viem , že mám pravdepodobne rakovinu :( plačem a plačem ,mám 54 rokov a som na invalidnom dôchodku. Tu su výsledky.napíšem len záver
Záver: Steatóza heparu . Drobná hypodenzná skôr cystická lézia heparu vS4a.
Stav po CHE. Dilatácia DHC a centrálných IH žlčovodov.
Fokálná redukcia parenchýnu v oblasti dolného pólu pravej obličky - stav po pyelonefritide?
Zmnožené LU perigastricky a v pravom mezogastriu.
Incip . aortoslkeroza. Akcesórna a,hepatica sin.za. gastrica sin., akcesorna AR vpravo . Osteodegenerativne zmeny skeletu.
Ešte by som uviedla , že tie LU perigastricky su velkosti 20.7 x 11.4mm a v pravom mezogastriu do 14.1x 6.6 mm su tam aj ine LU ale tie si asi nezmnožene a su norm velkosti . Mám rakovinu ? :((
Prosíím pííšte svoje názory a skusenosti .
Dakujem

Gima

Na zníženie hmotnosti odporučam Psylium z lekárne. Dalej pitie kysaneho podmáslí z Lidla a Actimel - mliečny nápoj. Samozrejme pohyb v bazene alebo fitcentre.

STANKA122

zdravím vás,pani autorka, prosím, ak ešte navštevujete túto stránku, napíšte sem, ako to s vami je, ja mám presne ten istý problém, bola som na CT pred 2 dňami a mám tiež tie uzliny...je to zlé? :-((

VV

Ano, bola som operovana na žlčník pred 23 rokmi. Lekár sa ešte nevyjadril pisala som vyššie , že v pondelok idem s vysledkami za našou vynikajúcou lekárkou. Je výnimočne svedomita gastroenterologička.

kikarika1

dobrý deň, mali ste cholecystektómiu žlčníka?
k LU by sa mal vyjadriť lekár (nepíšete či sa k výsledkom už vyjadril), podľa mňa môžu byť zmnožené aj pri nejakom zápale (nemusí ísť vôbec o rakovinu, takže kľud, budete v poriadku)...

VV

mám obavy najma o tie zmnožene lymfaticke uzliny , bola som v tom čase ked mi robili CT prevdepodobne troška prechladnuta alebo po antibiotikach už neviem presne, bolo to v maji ale až teraz som dostala do ruky vysledky. Mám obrovsku nadvahu 136 kg :( aké by mali byt hodnoty LU ? do kolko mm by mali byt uzliny ? achh