Žiadne prsia

kanarik

Pozri sa na svoju mamku...ak ona nema velke prsia ani ty ich mat nebudes...ja mam 20 a 75A...tabletky na rast nie su...jedine tehotenstvo alebo dobra push upka

lombardo1981

Len to s tými vypchávkami v podprsenke neprežeň. :-) Moja sesternica to robieva. A nejednému jej chalanovi, slušne povedané, spadla sánka od sklamania.

cocotka

Moja kamoska tiex nemala v tvojom.veku to preto z si stiula ale pockaj kef budes mat 20r a po porode tiez.Uvazuj tak z lepsie byt stihlou s mini prsiamu ako obeznou nemoznou buchtu s velkymi kozam.Kazdy h bral teba.Vobec sa nad tym netrap zatial nos podpinky s trocha vypchavkami.Vacsina mzov chce male prsia v kmbinacii stihlej zeny.V tvojk veku este mnohe nemaj neskor hormonalne dozrievaju.

EEEEE

no to bude tym ze mas 16..niekto dospieva skor niekto neskor... ja som dospela neskor..a je mi fajn, doteraz nemam velke prsia nosim 75B a som spokojna..a zameraj sa na ine prednosti ktore urcite mas..a vies kolko modeliek nema prsia? a poznam aj dievcata co si dali silikony v 18 rokoch..no podla mna je optimalny vek aspon 20...dovtedy sa zenske telo stale vyvyja....este aj po 20ke