Panicka porucha

Príspevok v téme: Panicka porucha
milosPP

Ahojte.chcem sa svami podelit o moje zazitky. Prvykrat sa mi objavili priznaky na dovolenke v turecku s priatelkou. Najprv to zacalo obycajnymi hnackami. Ale z tych som dostal taku paniku ze som vobec nejedol.bolo stale horsie a horsie.stale som chcel len lezat na izbe ale aj vtedy som mal neuveritelny strach a hlavne hrcu v krku.po dvoch dnoch ma priatelka prehovorila nech ideme do delfinaria.velmi zly napad.celu cestu v autobuse som mal pocit ze budem vracat.ked sme prisli tam bolo tam milion ludi a vtedy to prislo naozaj .. zachvat ako ss patri.bolo mi zle.tocila hlava.mdloby.bal som sa ze tam zomriem.ze sa zblaznim.zavolali mi zachranku.nastastie v nemocnici bola slovenska.sestricka. tam mi zmerala tlak a vravela ze mam vysoky tlak.dali mi infuzku.bolo trosku lepsie ale iba na chvilu.potom zas.stale infuzky dva dni v kuse. Potom uz doktorka vravela ze je to o psychike.myslel som si jo to urcite ja som neni ziadny psychopat. Prepustili ma.po prichode na hotel som dostal taky zachvat ze som ani nevedel o sebe pomaly.priatelka nevedela co somnou. Chybalo par dni do konca dovokenky.nic som skoro nejedol.totalne vysileny.prisiel som na slovensko a opadlo dost zo mna.po par dnoch vsetko v poriadku. Pomaly rok po tom.z nicoho nic. Slaba chripka.bral som paralen. A zrazu bum znova zachvat.z nicoho nic.nechapal som tomu.myslel som ze sa zblaznim.pocit strachu.co sa deje preco.kam mam ist a pod. S priatelkou sme isli na pohotovost.uz som si ale pomaly zacal uvedomovat ze to naozaj asiMam Psychickeho razu. Ako tak som to vysvetlil na pohotovosti.zavolali psychiatricku.citil som ss hrozne.je to naozaj divny pocit.jej som to rozpraval a vravela ze je to panicka porucha.pichli mi diazepam.citil som sa ako sfetovany ale strach presiel a hodinu som sa dokazal najest.snazil som sa proti tomu bojovat.isiel som teda psychiatricke podla obvodu.ta mi to potvrdila a dala mi neurol.dva dni nato co som bol v celku v pohode mi diagnostikovali pasovy opar.a snim tym pafom dalsie zachvaty.nikdy predtym som ss chorob nebal a teraz ako keby som umieral pri kazdej.prvych 5 dni bolo hroznych.nic som nejedol.bolo mi zle.potom som isiel na kontrolu a ze opar sa mi vybornw preliecil.hned bolo aj mne lepsie.zacal som jest.mal som dobru naladu.zacal som znova hrat futbal.preslo par dni a znova.zachvat.nechut do jedla.a to je natom najhorsie.schudol som od diagnoatikovania pp asi 8 kil a som z toho na nervy a to mi este vic privolava strach co somnou bude.ak niekto viete poradit dakujemmam

milosPP

Ja som bol na krvnych odberoch rozbor mocu a vsetko v poriadku.aj srdce v poriadku.. naozaj neviem ako dalej.najhorsie je ta hrca v krku z kyorej nemozem jest.to je starter najvacsi

Bekky

Ahoj, viem si predstavit, čo si prežil.Ja mam za sebou niečo podobne. Tiež mi tie stavy vyvolala choroba. Uskost a strach su zapalene obličky, čo svedči o tvojom vysokom tlaku. A ake lieky berieš? Samotne lieky neliečia, len potlačaju priznaky, takže by si si mal prečistit telo a vyliečit zapaly. To robim aj ja.