Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest zapastia

Príspevok v téme: Bolest zapastia
gabika2911

Dobry den,

uz dlhsie u mna pretrvava bolest v zapasti, bola som aj u chirurga, ten povedal, ze to moze byt presilene, dal mi ortezu, tabletky a rehabilitaciu, ale vobec to nepomohlo. BOli ma to stale viac, trpnu mi prsty, neustale mi puka v zapasti, a mam pocit ako keby mi sli mravci do ruky. Najviac sa to objavuje v noci. Nemala som ani ziadny uraz, z ktoreho by to mohlo byt. Chcela by som sa spytat ci tu niekto s niecim takym nema skusenosti a ak ano, co mu pomohlo. Dakujem za kazdu radu.

Liecitel Milan

Dobrý deň Gabika,tieto stavy nemusia nastať úrazom,skôr je to celkový súbor následkov života :-).Ak by sme zamerali len na zápästie a ani na snímke sa nenašli zmeny na kostre, napr.výrastky,tak pokľudovom režime a rehabilitáciách sa mal stav zlepšiť.Ak sa tak nestalo,treba sa pozrieť,aj na základe toho,že to pociťujete najmä v noci na stav chrbtice ako celku.V súvislosti s tým si viac všimnite aj činnosť močového mechúra.V tele jednoducho povedané,všetko so všetkým súvisí, tak aj doplnkami stravy sa dá pomôcť tomuto stavu,či už zlepšenou regeneráciou alebo doplnením chýbajúcich vitamínov.Želám zdravie.