Zacervenane vyrazky po celych nohach

Príspevok v téme: Zacervenane vyrazky po celych nohach
lanreis

Ahojte chcela by som poprosit o radu som zufala :/ uz asi dva-tri roky ked si holim nohy (aj stehna) ziletkou uplne do hladka, vzdy sa mi cele totalne vyhadzu,cervene vyrazky niekedy mi zacnu aj hnisat a napuchat a vyzera to hnusne este k tomu mi zacnu za druhy den vyrastat z pod koze tvrde cierne chlpky :( skusala som menit ziletky, kremy, pena na holenie alebo len mydlo pozit. nepomaha ci sa oholim cez den alebo vecer. hanbim sa kvoli tomu nosit aj kratke nohavice urcite to uputa pozornost. na stehnach sa mi to niekedy robi aj od potenia ked si prekladam nohy. neviem co s tym mam robit ci to je nejake kozne ochorenie alebo je to kvoli holeniu :( rozmyslala som aj nad kupou epilatora mozno to po case prejde . dakujem vam za kazdu radu budem rada ak mi niekto pomoze alebo napise podobny problem.

viktam

neboj sa nicoho, s vodou to nema nic spolocne, ide skor o to, aby boli chlpky poddajnejsie..vela zien si holi proti smere rastu..niekto ma to stastie ze ma potom dokonale hladke nohy, ale u vacsiny sa zacnu robit cervene pupienky so zarastenym chlpom vo vnutri..ked sa budes holit v smere rastu, sice nebudu dokonale hladke, ale na pohlat budu vyzerat fajn :)..skus tak, ze nechas nozky trochu v tej teple vode (nekecam, vyskusaj to), na vlhku pokozku nanesies olej a potom sa normalne oholis..po holeni si poutieras nohy a znova sa natries..ci to pomoze uz po prvom pouziti, to neviem, kazdemu zapasuje inak..ale mne teda pomohol hned a kazdym razom to bolo lepsie a lepsie..za malicko :)

lanreis

neviem preco ale mala som pocit ze v teplej vode sa mi tiez vyhadzali . take staci natriet kokosovym olejom pred a po a medzitym holit iba v tej teplej vode ziadny pripravok ? vysledky su uz po prvom pouziti alebo ako ? no vzdy ked si holim v smere rastu chlpkov mi na spodu vytrcaju a neni to na hladko ale pichaju preto si vzdy aj protismere holim. dakujem velmi pekne za radu urcite to vyskusam co najskor :)

viktam

mala som rovnaky problem, moje nohy vyzerali hrozne. Mozem ti poradit kokosovy olej pred holenin aj po holeni..ked sa budes holit, nepouzivaj mydlo ani sprchac, pred holenim si nechaj nohy par minut oddychnut v teplej vode, nech sa uvolnia a chlpky zmaknu..a dobra rada potom je, aby si sa holika vzdy po smere rastu chlpkov, nie proti, lebo to sposobuje zarastanie..som si ista, ze ti kokosak pomoze, urcite vyskusaj :) drzim palce