Brutálne bolesti Hlavy - ľavá strana mozgu od spánkov dozadu pozdĺž

Príspevok v téme: Brutálne bolesti Hlavy - ľavá strana mozgu od spánkov dozadu pozdĺž
Xorpi

Ahojte

Už 6 dní mám veľmi veľké bolesti hlavy. Spustilo sa to samé, najprv "jemnou" nepodstatnou, tlmenou bolesťou na nešpecifikovanom mieste hlavy. Neskôr po pol hodine bolesť prešla do výraznej bolesti celej ľavej strany hlavy od spánkov. Už som bol aj u doktorky, kde mi povedala predýchanie, šport a relax. Robil som, čo mi povedala a bez výsledku. Zobudím sa s bolesťou hlavy. Skúšal som relaxačné mastičky mentolové na spánky, piť veľa vody, prechádzať sa a športovať/ predýchať sa v prírode a stále tu je tá rovnaká bolesť hlavy hneď po prebudení pri spánkoch na ľavej strane a behom dňa sa rožši pozdĺž hlavy.

Ešte sa chcem spýtať, bolí ma zub presne na ľavej strane ale k zubárke sa mi úprimne kvôli tomu nechce trepať. Keď už, nemôže byť tá bolesť ľavej časti hlavy práve zo zubu na ľavej časti? Dávalo by to asi najväčší zmysel, keďže som už bol i na masáži, kde mi premasírovali prave tie časti tela kde by mohli byť problemy súvisiace s bolestou hlavy.

Ďakujem

Pekný deň prajem

MultiLevel

Cakas, ze ta tu niekto vysetri? Chod k doktorke a ziadaj ine vysetrenia ako len skonstatovanie aby si si oddychol...
Bolest hlavy je tak siroky pojem, moze suvisiet s radou veci. Ano, oddych ti mohol pomoct, ale zjavne nepomohol a tvoje stavy trvaju uz 6 dni! S tym musi uz doktorka nieco robit a poslat ta minimalne na specialne vysetrenia...
K zubarke chod tiez, trpis 6 dni ale zdvihnut sa ist k zubarke a zabit tam zopar hodin sa ti nechce. To nedava logiku...a pritom to pokojne moze s tym suvisiet, kym si zub nedas doporiadku, nevies...