Mam 22 rokov a este som nemala vztah

Príspevok v téme: Mam 22 rokov a este som nemala vztah
SnehovaVlocka22

ahotje, mam 22 rokov a 7 mesiacov, aby som bola presna. Este som nemala nijaky vztah. Nikdy som nebola ani v nijakom muzskom objati, ani bozky a uz vonkoncom som nemala sex. Je to smutne, ze som este nezazila lasku. Trapi ma to. Nie zeby o mna chlpci nejavili zaujem. Chyba je vo mne. Som velmi hanbliva a mam strach, ze bude zo mna sklamany. Tazko nadvazujem kontakty akehokolvek druhu cize ano nemam ani kamaratky. Ake take "vztahy" nadvazujem cez internet. Ale nikdy to neposuniem dalej ako je p

youki

To ti nikto nepovie, ako zareaguje. Clovek moze posobit v online svete uplne inak. Mne sa stalo nieco podobne a nebol som uz ochotny riesit stretnutie (baba sa po mesiaci odmlcania ozvala - ale prislo mi to uz divne, preco odrazu a som tiez opatrny).

Kedze nemam rad ludi, co uprednostnuju prvy dojem alebo si utvoria nazor z vyzoru cloveka, tak spoznanie cez net preferujem, ale realne stretnutie netreba dlho odkladat. Treba hlavne zacat. U mna teda ziadne internetove pisanie nepreslo ku vztahu, ale vzdy som sa pred uzavretim konverzacie pytal na nazor, ktory som zanechal a ty sa tiez takto mozes zlepsovat :)

SnehovaVlocka22

pisanie. Nikdy som nechcela vztah cez internet prislo mi to take detinske. Ale ja som spoznala na soc.sieti chalana, ktory si ma uplne podmanil. Ale nevyuzila som pozvania na rande ked ma volal von. Teraz sa len trapim, lutujem a oplakavam ake by bolo fajn byt s nim. Uz mesiac nie sme v kontakte, ani na nete sa dlho neukazal. Mam sice jeho cislo a byvame len dve ulice od seba ja nemam odvahu mu napisat esemesku :( co mam robit? Chcem ho pozvat von ale co ak ma odmietne :(