Mam 26 a on 50

Príspevok v téme: Mam 26 a on 50
rozdiel

Ahoj zaujima ma Vas nazor popripade skusenost.Mam 26 rokov,som slobodna mama,zijem sama.Spoznala som muza,ktory sa prave rozvadza.Spociatku sme sa stretli obcas,na kave,alebo sme si napisali,zavolali,brala som ho ako dobreho priatela,vela mi psychicky pomohol a aj pomaha.Dokazeme sa rozpravat hodiny,je velmi inteligentny,vzdelany,politicky znamy.
V poslednej dobe vsak citim ze je tam nieco viac,aj mi to povedal,a aj ja to tak citim

Poradte mi co mam robit?Bojim sa ze taky vztah jednoducho nema buducnost,vekovy rozdiel je velmi velky.

Vdaka

uvidisAko

Hlavne je toto ťažké komentovať. Musíš sa sama rozhodnúť, že či ísť do toho alebo nie. Ja som mala tiež taký "vzťah" ako riešiš teraz ty. Ja mám 25 on ma 45. Bolo nám spolu dobre, dokonca vynikajúco, len ma aj mrzí že to skončilo kvôli hlúpostiam. Stále na neho spomínam a je mi smutno za tým obdobím, lebo tak ako mi on lásku prejavoval, tak mi dávno nikto iný. Či si budete o mne niektorí myslieť že som mimo, ale je to tak. Podľa mňa, to s ním skús, uvidiš že čo a ako, však keď to bude zle tak sa rozídete. a čo?? Nemusíš s ním byť večne. hlavne si dávaj pozor na to ako to s tebou myslí. Písala si, že si s ním už na par akciách bola, čiže asi ťa fakt neberie iba ako milenku. Všímaj si aj tieto veci.

Maoam

P.S. a este ak sa rozvadza, neviem, ci ma aj deti - je ti jasne, ze bude s velkou pravdepodobnostou obcas v kontakte s exmanzelkou a ak ma dieta/deti, tak aj s tymi...

Maoam

mimo toho, co ti tu uz napisali ostatni, na co si sama mas dat odpoved mam ja este pripomienku k par veciam

pises, ze sa rozvadza - tym padom ide zo zrejme dlhorocneho manzelstva do noveho vztahu bez prestavky, bez toho, aby to spracoval (sam)

dalej - vybral si teba - mladu babu, ktora mu moze byt vekovo dcerou

to, ze je supervzdelany, politicky znamy - bude ta po svojom boku vodit na rozne akcie a predstavi ta aj vsetkym svojim superdolezitym znamym alebo budes iba milenka, ktoru nikomu nepredstavi?

neodsudzujem fakt, ze ta pritahuje muz v tomto veku, len osobne si myslim, ze ho nepoznas dost dobre na to, aby si vedela, co mozes vsetko cakat

Perlala

A mne sa zda, ze on si chce este na konci zivota uzit sex s mladym mäskom a nic viac. Len ti metie hlavu a bude sa chvalit okoliu ze aku mladu kost zbalil. Tuzis aby tvoje mlade telo oblizoval a oblapoval starnuci chlop? Ktory v jeho veku nesniva o sexe s mladou mi povedz? Kazdy jeden sa rad obzrie za mladym mäskom a este radsej by ho hladil. Takze myslim ze ta ma v hrsti a si mu naletela. Tuzis po laske lebo si sama a takato zena je rada ze niekto o nu prejavil zaujem nech je akehokolvek veku vsak? Pozri sa nato realne a nezatvaraj oci pred pravdou. Pristan z tej vysky naspat na zem.

Perlala

je to velky a neprimerany vekovy rozdiel a sa ti dost cudujem ze ty mlada baba plna sily si si zacala s takym chrenom co o par rokov bude len chorlaviet a chradnut cim dalej tym viac a viac. Zober si ze on uz aj s prostatou zacne ak uz nema problemy, erekciu si bude musiet dopovat viagrou. O takych desat rokov ty budes este stale plna sily a energie a on uz bude 60 rocny dedo sivy. Zahod ten vztah, nema to vyznam pre taku mladenu ako ty. Keby si mala aspon 40 ale 26? Si normalna? Co vidis nanom? Chyba ti otec ? Nestracaj zivot a mladost s dedmi a hladaj mladeho ciperneho chalana a muza. A keby si chcela aj deti s tym chrenom tak uz ani spermie jeho niesu take zdrave ako spermie mladeho kanca. Bude sa ti chciet o neho starat ked bude stary a nevladny? Ty si budes este chciet uzivat zivot ale budes nutena sediet s nim doma a menit mu plienky a nasadzovat protezu. Toto chces? Ved by ti aj otcom mohol byt. To akoby si s vlastnym otcom spala.

Magy

Vekový rozdiel nie je na prekážku, akurát je nutné byť uzrozumený, čo to prináša. Napr. že za takých 15 rokov ty budeš čerstvá 40tnička, možno plná síl a elánu a on dohárajúci dôchodca a možno budeš mať s ním viac starostí, než so svojím dospievajúcim potomkom. A možno nie. Ale ako sa vraví: dúfaj v lepšie, ale buď pripravená aj na to horšie...
Čo by som rozhodne odporúčal, je vyskúšať spoločný každodenný život. To, že si rozumiete pri rozhovoroch (...dokazeme sa rozpravat hodiny...) je síce pekné, ale nehovorí to nič o jeho každodenných zvykoch, ako rieši kopec vecí v domácnosti, ako veľmi je ako člen rodiny užitočný alebo naopak neužitočný atď.
To, že je inteligentný a politicky známy, nehovorí nič o jeho hodnotácjh ako životného partnera!
A rozhodne prosím vezmi na vedomie, že 50r. človek má návyky, ktoré v drvivej väčšine prípadov meniť kvôli tebe nebude, nech si to maľuješ akokoľvek ružovo.
Každopádne prajem veľa šťastia.