Uplna strata pamati

Príspevok v téme: Uplna strata pamati
ludskedohody

Dobrý deň.Mám panicku poruchu.a trpim deralizaciou .liecim sa sama doma a dari sa mi :) No mám otazocku.Je možné ,že úplne stratím pamat? Že sa proste zobudím a nebudem vedieť kde som..kto to je vedľa mňa...Proste niekedy som taká zabrzdena ..často krát zabudam..celkovo môj mozog o niečo horšie pracuje.Preto sa aj obávam..

DasaNov.

A este nieco. Ak by bola dana osoba naozaj psychicky labilna, ktora pre kazdu malickost zacne plakat, bojazliva, vystrasena a neschopna odolavat stresu, so sklonmi k psychozam a k schizofrenii, ktore by mali byt vyvolane neschopnostou spracovat nejake zle zazitky, ktore sa jej stali, tak taka osoba by za pracou do zahranicia nikdy neodisla, lebo by si uvedomila, ze po psychickej stranke a po stranke odvahy nato proste nema.

DasaNov.

Asi tak, skor by som povedala, ze na vine moze byt prostredie, v ktorom zijes, ale aj potraviny, ktore konzumujes. Daj sa poriadne vysetrit na alergie, ci uz vzdusne, alebo potravinove, ale aj na intolerancie. Niekedy je naozaj tazke uhadnut, ktore potraviny sposobuju tvoje potiaze. Ci uz nadmernu plynatost, bolesti hrdla objavujuce sa bezprostredne po konzumacii potravin, tazkosti s dychanim, bolesti brucha, hnacky, ze ta hned po jedle prezenie, ale aj bolest hlavy spojena s vracanim objavujuca sa az niekolko hodin po jedle. Najdolezitejsie je vylucit zo stravy potraviny, na ktore ti vysli intolerancie a alergie. Moja rada: ak vylucis kakao, nic tym nepokazis. Kakao je jedovate svinstvo, alergen sam o sebe, ale okrem toho je bohate na histamin, na nikel a na kadmium. Vsimaj si, ci nemas akne a mastnu plet a uvidis, ze stav pleti sa ti zlepsi, ked zle potraviny zo stravy vylucis. Dalej si vsimaj prostredie, v ktorom sa pohybujes. Ci nemate doma tapety, pod ktorymi stena nedycha, takze sa do ovzdusia dostavaju spory plesni, na ktore mozes byt alergicka. Ci nebyvas v prastarej budove s azbestovou podlahou a azbestovou strechou, nebodaj v podkrovi, ci nemate tam, kde teraz byvas, drevenu lakovanu podlahu. Aj lak na drevenej podlahe je neurotoxinom sam o sebe, nedajboze ak by tam, kde byvas, posobilo viacero neurotoxinov sucasne. Vtedy je lepsie zmenit prostredie, aj ked za urcitych okolnosti to moze byt tazke, ak nie je dostatok financii na upravu prostredia, ci na odstahovanie sa. Ale aspon zalezitosti tykajuce sa potravin ovplyvnit mozes. Ja som sa uz na intolerancie otestovat dala, ale na potravinove alergie este nie. Potraviny, na ktore mam intolerancie, som vylucila a hned je mi lepsie, ale napriklad vcera na obed som jedla lososa (bez citronu, lebo viem, ze citron mi robi problemy) a hned po jedle ma zacalo boliet hrdlo a zacalo sa mi tazsie dychat a dostavila sa strasna plynatost. Dnes rano som si nasla herpes a jednu akne vyrazku. Tak uz mi je jasne, ze lososa nikdy viac! Urcite sa nan ukaze alergia. Mnohokrat sa stava, ze mlady clovek, ktory vyrastol niekde na sidlisku v dobrom, zdravom, nezateplenom panelaku, odide do zahranicia, vykonava tam pracu, ktoru nadovsetko miluje, dokaze odolavat stresu lahsie ako hocikto iny, je psychicky silnym clovekom, ktory nikdy neplace a z nicoho si nerobi tazku hlavu, zatial, co okolo seba pozoruje, ze je vela ludi, ktori pre akukolvek malickost zacnu plakat. No predsa tento clovek skonci na psychiatrii bez toho, ze by tomu predchadzal nejaky velmi zly zazitok. Ma pocit, ze straca kratkodobu pamat a ze si nedokaze zapamatat nove veci, ale aj pocit, ze tazko lovi z pamate veci stare, casto mava nadchy, herpesy a akne je v horsom stave, ako ked bol v puberte, casto ho po jedle trapi prehnane vysoka plynatost, casto ho po jedle prezenie, niekedy pride bolest hlavy spojena s vracanim a stavy nahlej unavy prichadzaujcej po jedle, ale aj celkova unava, zavraty, pocity na odpadnutie a z chronickej unavy sa vyvinie dvojdnova nespavost, po ktorej pride intoxikacna psychoza a nemilosrdna diagnoza psychiatra: "Osoba je psychicky labilna, bojazliva, neschopna pracovat v zahranici, neschopna odolavat stresu so sklonmi k psychozam a k schizofrenii. Zakaz prace v zahranici, zakaz prace plnej stresu, praca moze byt iba na Slovensku vo fabrike, nieco nenarocne, aby sa clovek z toho psychicky nezrutil." Je to krute, ale je to tak. A to vsetko iba preto, lebo si neuvedomujeme nebezpecenstvo cihajuce na nas z prastarych anglickych historickych budov, ktore su vhodne iba nato, aby ich clovek obdivoval ako historicku pamiatku, ale nie nato, by v nich byval, ale riziko vyplyvajuce zo zlej stravy.

RNG

Inac som este nepocul ze by niekto kvoli depresiam a derealiacii uplne stratil pamat, takze toho sa obavat zatial nemusis.

RNG

Nuz adresuj tie problemy!
Je dostatok roznych prirodnych doplnkov na neurotransmitery aj doplnkov na odmorovanie tela od neurotoxinov.