Rok a pol vztah ale neviem co je priatelovi hovori pravdu?

Príspevok v téme: Rok a pol vztah ale neviem co je priatelovi hovori pravdu?
evicka215

Ahojte ludkovia mam strasny problem ,bola som s priatelom rok a pol a uz to neni take pekne ruzove ako bolo totiz on mal ppri mne vztah ktorybol jeho oficialny ale mna lubil a somnou sa tajne stretaval a ma malinku dceru mam 25 rokov a on 30 rokov a portse mi povedal ze nemoze byt somnou lebo on chce vidiet vyrastat dcerku a dneska som sa ho spytala ci ma lubi a on ze povedzme tomu ze nie:-( myslite si ze z tyzdna na tyzden dokaze clovek prestat lubit ak ma takyto dlhy vztah?alebo to len preto povedal aby som nanho zabudla?poradte som zufala naozaj:-(

evicka215

ale ludiaa jeho dcerka ma 6 rokov ona neni babetko:-DD a s jeho dcerkou som si tiez dobre rozumela chodili sme spolu aj vonka troska proste skvele ,on je len rad ked nemusi byt stou jeho priatelkou ,,

vrzek

ked hovoris ze ma malinku dcerku to znamena ze jeho zena musela byt pred nedavnom tehotna, a ak on je zatazeny na sexe, teda neviem ako ste na tom boli vy dvaja, tak mozno len kvoli tehotenstvu svojej zeny... rozumies? to je môj nazor a on sa mozno aj na teba naviazal ale tu nieje co riesit, vrati sa pekne ku svojej a na teba "zabudne" a takisto musis zabudnut ty na neho... a prosim neber to tak ze on je v tom vasom vztahu "svina" ze dava teraz ruky prec lebo to bolo sucastou rizika vasho vztahu

zuzka222

ahoj evicka215.aj ked to asi nebude pre teba najlahsie,budes musiet zabudnut.myslim ze si uvedomil co je pre neho lepsie,kde ma iste zazemie a svoju rodinu.mozno si to uvedomil neskoro ale predca.myslim ze si bola len niekym na spestrenie dni a vytrhnutia akehosi kazdodenneho stereotypu.mala by si nanho zabudnut a uz tym viac ak ti sam povedal ze ta nelubi alebo ze povedzme ze nie.drzim palce

jacquelin

myslim ze to druhee...podla mna aj prenho je to tazke a preto nechce aby ste sa o tom furt bavili a tak.ae wies, my tu nikto newieme aky ste mali vztah, aky ste mali vztah v poslednej dobe a tak-to vies len ty..