Kandida! Co zabera? doplnky, strava

Príspevok v téme: Kandida! Co zabera? doplnky, strava
lenustek123

Ahojte. Tak uz vyse tyzdna drzim bezsacharidovu dietu, tyzden som bola len na domacom vyvare z mäsa a kosti (dokonca aj tuk som si dala dole, z toho som par dni pila len ten vyvar, ani maso, ani zeleninu. Az teraz som zacala trosku zeleniny, brokolica, a aj maso.. Takisto som cely tyzden jedla kokosovy olej, ktory je silne antifungicidny a zazvorovy caj, dnes som sa nadopovala asi hlavickou cesnaku.. Citila som sa prve dni velmi slaba, tocila sa mi hlava, zhorsila sa mi velmi koza (psoriaza).. Myslim si, ze ide o tzv. die off reakciu, kedy kvasinky dostavaju poriadne zabrat.. Dnes som si robila kavovy klystir, a bola som v uzase, co zo mna vyliezlo.. bolo to biele, vlaknite, myslim, si ze to je kandida, a bolo toho dost!! Fuj!! chcem sa toho zbavit, nech je to co chce.. Prosim poradte mi ako vylepsit dietu, ci mam doplnit nejaku vlakninu, ake doplnky popripade, nieco na podporu pecene. Takisto sa mi kvasi uz kysla kapusta v sudku, a chcem si kupit tibetsku hubu na vyrobu domaceho kefiru.. Nazory na fermentovane vyrobky si niekedy odporuju, niektori hovoria, ze zivia kandidu, ini, ze pomahaju vytlacit kandidu z criev. Tak comu veriet? nechcem si nejako prihorsit

lenustek123

pripradne co poviete na post o vode? raz som vydrzala 16 dni.. nemam problem nejest, co sa tyka zdravia urobim preto cokolvek, radsej umriem od hladu ako zit s kandidou a psoriazou cely zivot..