Zvacsujuca sa bodka v oku co sa nechutne ligoce

Príspevok v téme: Zvacsujuca sa bodka v oku co sa nechutne ligoce
Clay

Dobrý deň, chcem sa opýtať otázku, ktorá ma trápi už niekoľko rokov. Bola som s tým u pár lekárov, no neúspešne. Mám dioptriu cca -4,00 ale to nie je ten problém. Niekedy len tak ničoho nič, vačšinou raz za mesiac sa mi v očiach objaví malá bodka, ktorá je pevne na jednom mieste a nepohybuje sa...ale sama sa zvacsuje a vo svojom objeme sa tak nechutne ligoce...potom ju vidím na celé oko potom to konečne zmizne....nasledujú neskutočné bolesti hlavy, ktoré trvajú viac než deň....má niekto toto ? Co to je ? :(

Dejvis

Mne sa podobne bodky objavuju ked mam nedostatok cukru alebo som zanedbal pitny rezim. Viem ze velmi vela ludi pitny rezim strasne podcenuje, raz som sa spytal mojej babky, ked ju vecer bolela hlava, co pila cely den. Ked povedala dve salky caju a tri salky kavy, skoro mi odletel dekel. Denne by sme mali pit aspon 2l vody a doplnat to bud o cerstve ovocne stavy alebo jednoducho len papat ovocie. Aj s vodou s vodovodu opatrne, na Slovensku do nej davaju strasne vela chloru a v niektorych mestach ju dokonca az nemozem pit aka je prechlorovana.