Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Angelina7777

Cafelatte, dakujem za opytanie. mam toho vela noveho, aj dobe aj horsie, ale mam obavy sem to napisat, lebo sem chodi vela neziclivych a negativnych ludi

Angelina7777

noelani, ty mas tak maximalne škrečka, nie deti

co ti ich vynosila suseda? vsak si minule nevedela ako v ktorom trimestri vyzera tehotenske brucho, cvicenie, povinne vysetrenia v tehotenstve..

viem ze sa nudis, ale prosim neotravuj tu uz ludi hlupostami

noelani

A este nieco ja spermobanku nepotrebujem lebo mam nato svojho manzela a nase manželské deti ;) ale nie tak ako ty vdaka :P

noelani

No ktora z nas je spermobanka? Tk ty vyuzivas tych chlapov. A v inych forach vravis ze mas manžela a dceru tak teraz cousine?

Angelina7777

dnes mi volal byvalý frajer. a dobry moj kamarat zaroven. ze uz je spat a kedy skusime pracovat na dietati. lebo bol od jula v Amerike. uz minuly tyzden sa mi snazil dovolat, ale bolo mi to trapne sa s nim rozpravat. aj dnes sa na to pytal a prizvukoval, ze uz mam na to vek, a musime sa zacat snazit kym nebude neskoro. s nim sme sa tak snazili v juli a nic. neviem preco to nevyslo. on je inak fesak, uz ma 40, ale za mlady bol nadherny. nechcela som mu po telfone povedat, ako som dopadla s chlapmi a ze brusko je uz obsadene. neviem ako na to zareaguje.
povedala som ze teraz mam toho velmi vela, a ze mozme spolu stravit Vianoce, tesil sa. taka trapna situacia ked ma zbada s bruchom :-/ neviem ako bude reagovat

Noelani

No Angelina Sorry ale ja si myslím že to asik ty sa v tej liečebni nudis. Samozrejme je to trestné a protizákonné ;) na začiatku si písala že oni o tom nevedia lebo ty si ich iba na to využívala aby si otehotnela a teraz zrazu už vedia? Ehm nemiesas tu už dáky kokteijl?