Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Angelina7777

ach jaj, ty pises z nejakej liecebne alebo odkial? co je na tom trestne a protizakonne?
neboj sa, on to dobre vie, len to zvaluje na mojho ex.

Noelani

moncaponca ja som toho istého názoru. Som prečítala všetky komentáre ale toto mi pripadá moc divé. Angelina píše hore dole a už sama mieša a nevidí že robì chyby a čo vôbec píše. Samozrejme je to na 100% fake. A keď by aj bola tehotná a ten chlap to ešte nevie tak je to protizákonné a trestné čo ona robí

Angelina7777

moja story je smutna. vies si predstavit, co to je ked Ti v priebehu polroka zomru dvaja najblizsi ludia? priatelia co by za Teba skocili aj do ohna, a nie obrazne, ale naozaj.
toto co sa mi deje teraz je len slaby odvar toho, co som si zazila skor tento rok

Noelani

Nepracujem na gyn a pôrodníctve a ja som nevravela že som Dr. Ja som sa to iba učila v škole 4 r. Gyn a p. ma veľmi zaujímalo a pomedzi škole som to aj vo voľnom čase učila. A aká je tvoja story? Takze ty si na SK a nie v Rakúsku ako si to písala že?

Angelina7777

noelani napis nam radsej tvoju story napr. tvoju karieru v gynekologii a porodnictve :-) aspon sa rozveselime

Angelina7777

som v tazkej zivotnej situacii a nerobim si srandu. a nechcite vediet co mi dnes napisal jeden z potencialnych oteckov.. nechutne zbabely je, dufam len, ze to dieta nie je od neho

Noelani

Zuzi otázkou je či je vôbec tehotná! Čítala som všetky komi a dajak sa mi to nepozdáva. Raz píše toto a potom hento to. Potom že je 3 m a už je 4 m a térsz je v kolkatom m? Raz píše je je na SK a raz v AT a všetko hore dole po miešané. ..