Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Maoam

Angelina, ak ti boli robene vysetrenia, ktore konkretne mas za sebou ohladne tvojej fertility? Od klasickeho gyn. vysetrenia vratane vaginalnej sonografie, hormonalny profil, vylucenie PCO-syndromu - vtedy byva tiez problem s otehotnenim, dalej evtl. aj brusna laparoskopia s chromopertubaciou na zistenie priechodnosti vajickovodov, neprekonala si v minulosti napr. chlamydiovu infekciu, na ktoru sa prislo prilis neskoro a tym padom mozes mat problem s otehotnenim?

MultiLevel

Tebe islo len o mieru atraktivity buduceho darcu spermii? Hmmm....tak to je super, ze budes mat krasne babatko

Angelina7777

ach, skoda reci s vami..

na umele oplodnenie neznamym darcom by som nikdy nesla prave z takeho dovodu, ze darcami mozu byt aj zakomplexované neatraktívne individuá typu Fernando

MultiLevel

No a aby si si nemyslela, ze som len zla feministka, ktora ma 15 rokov a spadla este k tomu aj z jahody, tak ja ti velmi prajem, aby si bola s babatkom stastna, spokojna :)

Fernando

Až človeku príde zle ked číta o takejto žene. Chlap môže len dúfať, že takúto ľahkú ženu vo svojom živote nestretne jeden veľký hnus keby chcela dieťa tak sa dá umelo oplodniť a nie spať s každým druhým aby ochutnala semeno. Si zrelá na liečenie.

MultiLevel

Angelina, k tebe len jedno...neskutocne si protirecis a zaplietas sa do vlastnych vymyslov. Respektive do toho, comu tak veris, ale nevidis zrejme to, ze si totalne protirecis. Na jednej strane si veriaca a ako veriaca si nemozes dat urobit umele oplodnenie. Avsak na strane druhej nie si az tak veriaca, aby si bez ochrany nemohla spavat s roznymi muzmi, a je jedno ci si ich poznala roky rokuce pred tym, alebo to boli nahodni chlapi. Tak co teda, podla akej viery sa to spravas? Umele oplodnenie je proti Bohu ale sex bez ochrany a bez manzelstva je ok? :D
Na jednej strane si pracovala v zdravotnictve a teda co to vies, ale na strane druhej nemas ani len paru o tom, ze si nositelkou virusu HPV a ze sa z neho nikdy nevyliecis....to v ktorom zdravotnictve si pracovala? Nakazila si tym vsetkych muzov, ani to si nevedela? Dalej, pilotom robia sice zdravotne prehliadky, ale odkedy im robia testy na pohlavne choroby? Toto si nastudujem a zistim, ci im to robia :)
Tak a idem sa dalej hrat s babikami....vlastne nieee, ja som feministka a presne takto sa feminizmus prejavuje :D Moja fakt, ale fakt uprimna rada, skus si nabuduce nastudovat ako sa prejavuje feminizmus, z ktoreho si ma "obvinila" v inej teme. S tym co tu riesime, nema feminizmus nic spolocne ;)

Angelina7777

multilevel, ty si asi spadla z jahody alebo mas 15 rokov.. ako by som si prosimta ako single rodic mohla adoptovat dieta?? vsak aj bezdetnym manzelskym parom robia vselijake skusky a obstrukcie a single osobe nedaju nic, pomaly ani len psa z utulku.

nehovoriac o tom, ze zial mam v okoli priklad kde manzelom lekarom dali do adopcie dieta, ktore s laskou vychovavali a hop, prisla puberta, a dieta je uz pod zemou, lebo geny boli divoke a zla partia. to skratka aj chapem ze casto ani dvaja rodicia nestacia na adoptivne dieta

a to vobec nie je pravda, ze ti moji darcovia boli nahodne znamosti z baru, co ty o mne vies? vsetkych som poznala minimalne niekolko mesiacov, jedneho dokonca od roku 1999. takze dost. dalsieho 10 rokov atd. a aj toho, co som spoznala len v maji, tak som mala info o jeho zdravot.stave lebo ma take povolanie kde im casto robia zdravot. previerky (pilot). takze az taka lahkovazna nie som a pracovala som dlhe roky v zdravotnictve, tak nieco viem. ale riziko je vzdy, ale aj ked niekto zije s manzelickom dlhe roky, tak ta zajtra moze podviest so susedkou, 100 perc. istota neexistuje, lebo tento zivot skratka ma od dokonalosti daleko.

Angelina7777

dakujem marinarita, vidno ked to niekto zazije na vlastnej kozi, tak to uplne inak chape.

a tí co odsudzuju - mozem sa len pousmiat, lebo viem, ze ked niecomu nerozumiete, skor ci neskor sa vam v zivote vyskytne taka ista situacia - aby ste si ju sami prezili a potom pochopite

marinarita a Ty to ako budes riesit? spermobanka? ja som k tej moznosti mala uz spociatku velky odpor, ani neviem preco tak. ale uplne cudzi clovek aby dal polovicu genov mojmu dietatu mi pride velmi zvlastne az chore

marinarita

No to je sice pravda ale je to jek vec.Moze spat skym chce.Ked sa vyspi s celou planetou tak jej vec.Myslim ze aj ti chlapi s ktorymi spala vedeli o tom.takze to je v uplnom poradku
Mimochodom ked ste tu vsetci mudri tak mate vobec predastavu kolko stoji umele oplodnenie?par tisic eur a nemusi sa to vobec urobit na prvy sup.Po dalsie chce pocat dieta prirodzanou cestou.Dalsia vec myslite si ze je take jednoduche adoptovat si dieta?trva to castokrat roky chodi za Vami socialka vysetruju Vas ako vraha same konntroly.poviem Vam jeden pripad.znama si chcela adoptovat dieta chcela biele urobili z nej rasistu za to ze nechcela cigana.Mali s manzelom luxusny barak plno penez perfektne zazemie.Nemali vsak vanu.pani zo socialky ich vysmiala ze kde akoze chcu to decko kupat.to ze mali luxusny sprchovy kut to nikto nevidel.ze mali zahradu velky dom to nikoho nezaujimalo .5 rokov pocuvali urazky na seba az sa nastvali a povedali ze o decko nebudu bojovat.stalo ich to 20 rokov zivota, nervy,trapenie, vlacenie sa po uradoch,navsteva socialky v pravidelnych intervaloch.Je mi luto ze ste taky zadubeni a vidite veci v uplne cudnych rozmeroch.to som si vsimla na viacerych prispevkoch.to ze spomenula ze je veriaca to je ok.Co robi zle?za to ze spava s muzmi? To nemoze ?to nemoze byt veriaca.strcte sa s celym Bohom.Vymyva Vam len mozgy.ona chcela radu nie Vase blbe moralne reci.Moralisti pozrite sa na seba.