Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
my_angel27

Ahojte. dnes som zase zažila jedno veľké sklamanie v mojom živote. od piatka mi meškajú a tak som si povedala, že si urobím test.ešte v piatok som jeden urobila a našla som slabunkú 2//. veľmi som sa potešila.celý víkend som si robila testy a vychádzali pozitívne. v pondelok som bola u mudr. nech sa pozrie.no skonštatoval len, že asi tam niečo je, ale asi to je veľmi skoro tak mi odobrali krv a na druhý deň mám prísť.tak som dnes prišla a výsledok negatívny, teda že nie som tehotná.poslal ma kúpiť test, kúpila som tri. u doktora vyšiel test negatívny.tak ma poslal domov, že nevie čo sa deje a mám prísť o týždeň. no a prídem domov, vyberiem zostávajúci test, všetko som urobila podľa návodu a test pozitívny..volala som k doktorovi nech sa sestrička pozrie a povedala, že je tam len jedna čiarka.nerozumiem tomu..som, či nie som tehotná? už mám za sebou dva potraty tak som z toho ešte viac zúfalá:-(

Iba Katka

vydrž týždeňa chod ku lekárovi tak :) hlavne sa nestresuj, lebo aj to dietatku ublizuje... veľa šťastia

my_angel27

veľmi túžime s manželom po dieťatku. a tretíkrát to už psychicky nezvládnem.. išla som tak skoro k lekárovi, lebo som sa naplašila, čo sa deje. ale ako mi bolo oznámené, može ísť o biochemické tehotenstvo.. keby som deti nechcela tak mi je jedno čo sa deje..ale nie je mi jedno..pardón za obťažovanie.chcela som len vedieť, či niekto mal taký problém.ďakujem za odpovede.

my_angel27

lucia238 akože ty čítaš vôbec čo som napísala??? ja po detičkách túžim!!nešla som na potrat!!!! veľmi by som chcela deti, ale už som bohužial dvakrát potratila..A NECHCELA SOM potratiť!a nemám 15 rokov, že neviem ako sa chrániť. takže keď nevieš čo napísať, tak radšej nepíš, lebo Tvoje slová ubližujú!!!

lucia238

ospravedlnujem sa , nepozorne som to precitala, unikla mi veta, ze sa zacala tesit, ked uvidela slabunku druhu palicku a kedze nepisala o spontannom potrate, tym padom som urobila omylny zaver....

kablica

lucia, ako si prisla na to, ze to dieta nechce? ja som to pochopila tak, ze uz dvakrat spontanne potratila a dieta chce.

lucia238

myslim ze tehotna...mne vysli negativne testy dva robene rano a nakoniec som bola v 5 a 6 tyzdni, v case, ked som si ich robila, co som u lekara zistila hned nato, ale ja som to dieta aspon chcela... tebe uz zopar vyslo pozitivnych...Dva potraty za sebou, hrozi treti, to je uz ozaj zufale taketo pocinanie, k comu je to dobre, bud nesuloz, alebo pouzivaj ochranu, snad tu nechces menovat sposoby ako sa chranit...

Angelina7777

mozno si isla velmi skoro. kazdy den ta hodnota narasta, pockaj par dni. ine zeny idu k lekarovi aj po niekolkych mesiacoch, neplas, lebo aj lekari toto nemaju radi